Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell csinálni a naposim...

Hogy kell csinálni a naposim kurát?

Figyelt kérdés
Nem ara a "fajtára"vok kiváncsi mikor elsö nap egyet második nap ketöt harmadiknap hármat aztán igy továb 21 ig aztán visza.Mert azt halotam 20 25 mg elég egy profinak is és egy tabletába 5 mg van. Ja és azok akik ijeneket irnak ne szedd stb sz@rságokat ara nem vagyok kiváncsi.És nem nekem kell hanem haveromnak mielöt kérdeznétek.
2011. aug. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Jó öreg Baranyai Mihály, eddig nagy szakértő voltál, most mi lelt? Leginkább sehogy se kel csinálni, ha már koxolni akar valami normális kúrát csináljon ami ér is valamit.
2011. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:

Ez vagy te?

[link]


ide minek szteroid?

2011. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Mondom nem nekem kell akor mit ajánlotok neki ? ha ez szar?

amugy a facebookos képem az akor volt mikor másfél honapja edzetem de nem ez a lényeg

2011. aug. 24. 20:54
 4/58 A kérdező kommentje:
Jahh és az lett velem hogy nem a koxolásal foglalkozok hanem én normálisan edzek kox nélkül
2011. aug. 24. 20:56
 5/58 anonim ***** válasza:

Bele sem merek gondolni hogy akkor most milyen lehetsz. nagy rajongód vagyok egyébként :$ ;)


Majd akkor ajánlunk neki valamit, ha nem a 13 éves fötételt zabáló haverját kéri meg arra, hogy kérdezze meg egy netes oldalon, hogy hogy kell csinálni egy naposim kúrát.

2011. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 oyeacch ***** válasza:
Haverodnak, persze. Amikor fosatót veszel a patikában, akkor se magadnak veszed.
2011. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Elmentek ti a pi csába a barátom 17 éves és nincs netjük nem veszekedni akarok léci irjátok meg neki jah és nem zabálok hanem eszek meg ti normálisak vagytok ? 13 éves gyerekel veszekedtek xd szánalmas
2011. aug. 24. 21:03
 8/58 oyeacch ***** válasza:
Te gyökér 17 éves gyereknek ajánlgassuk a koxot? Normális vagy b*zmeg? Belőled nem lesz ember, az tuti.
2011. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
Magyarországon ha egy 17 éves gyereknek nincs internet hozzáférése otthon, innentől mindenki levonhatja milyen magas szintű tudással rendelkezhetsz a testépítés berkein belül.
2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
Netre nincs, koxra van? Misike, te egy szánalom vagy.
2011. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!