Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI értelme van annak hogy a...

Ledzep kérdése:

MI értelme van annak hogy a rocky c filmben stallone tojást iszik?

Figyelt kérdés

tényleg hasznos lehet, vagy csak filmes dolog

jobban nőnek az izmok tőle?

ha igen akkor edzés előtt vagy után ajánlott ?


2011. aug. 25. 19:02
1 2
 11/17 dirtboy ***** válasza:
Nem tudom mit szedtek a haverjaid,a tápkieg az táplálék,és akármilyen módon építed fel az izmodat ha abba hagyod az edzést és a táplálkozásra sem figyelsz izmot veszítesz. Izmot nem csak felépíteni kell és akkor már örök dolog hanem meg is kell tudni tartani.
2011. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nyilván meg kell tartani, de azért 3 hét után nem kéne sztem összeomlani

am a trappistában lévő fehérje számít?

mert gyúrás után azaz heti 3x 40 dkg-t megeszek

olvastam hogy abban is elkég sok fehérje van

2011. aug. 25. 20:54
 13/17 dirtboy ***** válasza:
ne csak a fehérjét nézd,sajt nem jó mert zsíros,tej sem jó ,még a sovány sem valami tuti
2011. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gripp ***** válasza:
A testnek van egy olyan folyamata, hogy ha terheled nagy súlyokkal akkor izmokat növeszt, hogy bírja a terhelést. Ha ez a terhelés megszűnik, visszafejlődik az izomzat függetlenül az étkezéstől. Egy étkezéssel 20-40g protein hasznosul annál többet nem érdemes fogyasztani.
2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi

akkor nem érte meg 80 dkg sajtot enni most edzés után.....

meg még 4 tojásos omlett

pfff

2011. aug. 25. 21:24
 16/17 dirtboy ***** válasza:
én úgy tudom hogy már be bizonyították ezt az egyalkalmas ajánlott fehérje fogyasztást,régen úgy halottam hogy 30gramm nál több felesleges de valahol olvastam hogy ez nem igaz.
2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Gripp ***** válasza:

Ez igaz annyiban, hogy a különböző forrásokból származó fehérjék különböző idő alatt szívódnak fel. Függ az aktivitástól is. Egy steakben pl 60g protein van, mivel lassan felszívódó fehérje, óránként úgy 4-5g hasznosul.

A protein shake üres gyomorra valamivel gyorsabban kb 10g óránként.

2011. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!