Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt hiszem ez nem normális...

Stick_It kérdése:

Azt hiszem ez nem normális dolog. Szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Már 4 napja nem ettem semmit csak napi 3 almaecet tablettát veszek be. És nem is vagyok éhes de mindig avval nyaggatnak hogy egyek.Szerintetek mit csináljak?

Mielőtt elkezdtem nem enni kb olyan 2 hétig mindig meghányattam magam evés után hogy ne hízzak.Gondok vannak velem??


2011. aug. 30. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen jó amit csinálsz, még csináld egy darabig, amíg sorvadni kezd a szívizmod is.
2011. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beliel válasza:

Grat! A legrosszabbat csináltad amit csak tudtál. Miért nem kezdesz rendesen sportolni és normálisan étkezni? Gondok? Azok vannak dögivel leginkább a felfogásoddal.


Már csak egy módon teheted jóvá a dolgot: feküdj le egy reptoiddal.

2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Butább vagy, mint egy marék liszt.
2011. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
fake
2011. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dolgozz a szabad levegőn vágj fát stb. garantált az éhezés.
2011. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy soviniszta hozzászólás, de amíg a nők nem otthon vakargatták a pi*****jukat 25 éves korukig akár, hanem főztek, mostak, takarítottak, dolgoztak, addig nem voltak ilyen idióták! Kapáld fel a kertet, és ha utána sem vagy éhes, akkor irány a belgyógyász, mert jelenleg ez inkább pszichiátriai eset.

/amúgy ez nem csak a lányokra vonatkozik, a mai generáció fiújaiból nem férfi lesz, hanem egy nyálas feminin szar. /

2011. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hülyeséget csinálsz. Próbálj inkább seggeden keresztül kajálni. South Park

2011. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi gond veled édesem. Csak így tovább. Azért anyádékkal a koporsót rendeltesd meg.
2011. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!