Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 3-4 gyerek meg 1-2 felnőtt...

Ha 3-4 gyerek meg 1-2 felnőtt összefog akkor megépíthető egy helikopter?

Figyelt kérdés

A pénzel most ne foglalkozzunk!


Ha 3-4 6. osztályos gyerek meg 1-2 felnőtt összefog akkor szerinted meg lehet építeni egy helikoptert alumíniumból vagy fából? Leírása a helikopternek: A helikopter max 6 személyes lenne pilótával együtt! Lenne talpa is amivel le tud szállni! A meghajtása hagyományos lenne: [link]



Plusz egy hátsó propeller amivel el tud indulni a gép előre! A gép kékre lenne lefestve! A hátsó propeller(meghajtó) Azt külön kellene hajtani! Tehát 2 pilóta lenne! Először a középen lévő propit kellene meghajtani majd a hátsót! Véleményeket kérek! A PÉNZ NEM SZÁMÍT!


2011. aug. 31. 12:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A helikopter méretei:


Magassága 200cm

Szélessége 160 cm

Hosszúsága 220 cm

2011. aug. 31. 12:24
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem muszály igen vagy nem válaszokat adni lehet tippelni is!
2011. aug. 31. 12:27
 3/18 dirtboy ***** válasza:
100%
nem értek hozzá és lusta is vagyok végig olvasni amit linkeltél de ha sikerül össze tákolni egyet azért a szüleidnek csinálj egy képet magadról mielőtt felszállsz
2011. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha ha ha! Nagyon vicces! Mondja az aki lusta!
2011. aug. 31. 12:31
 5/18 A kérdező kommentje:
Megjegyzem: Bunkó meg sértő válaszokat ne írjatok! Köszönöm!
2011. aug. 31. 12:32
 6/18 dirtboy ***** válasza:

ezt nem bunkóságnak írtam mielőtt félre értenéd,inkább kis humornak szántam.

a véleményem benne van, mert ha már egy profi helikopter is le zuhan akkor egy házilag épített /2 gyerek,1 felnőtt és lehet hogy a felnőtt sem ért az ilyen dolgokhoz/ akkor az pláne hogy lezuhanhat

mellékesen azért vagyok lusta elolvasni mert ha ezt elolvasom akkor sem fogok hozzá érteni és a véleményemen nem hinném hogy egy meggyőző szöveg változtatni tudna.

2011. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha viccnek szántad az már más! Szerintem nem zuhanna az le, ha jól tudnánk irányítani! Egyébként meg szerintem egy kis fizika tudással meg lehet építeni!
2011. aug. 31. 12:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören: Nem. Ugyanis kell alapból egy ember aki tudja minek kell megfelelnie a helikopternek, hogy átmenjen a műszaki vizsgán (igen, ezeknél is van műszaki vizsga). Ezek után kellene ember aki beszerzi, vagy legyártja az anyagokat hozzá, kellene egy elektronikus aki beköti a vezetékeket és elhelyezi kintre a lámpákat, kellene valaki aki összeszereli, stb. De a legfontosabb kellene valaki aki vezetni is tudná! Ugyanis nem olyan könnyű vezetni egy helikoptert. Rosszul manőverezel és máris megtörtént a baleset, ami akár ember életekbe is kerülne.

Ezeket a munkákat egy 3-4-6 osztályos tanuló és 1-2 felnőtt nem tudná elvégezni.

Úgyhogy rossz hírem van: nem fogsz az otthon összebarkácsolt helikopterrel repkedni.

2011. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Látszik , hogy gyerek vagy...
2011. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem olyan helikopterre gondoltam ami 100-300 m magasra felszáll! Hanem olyanra gondoltam ami egyszerű, és max olyan 10-20 m a max magasság! Ennyi!
2011. aug. 31. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!