Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítésre valaki...

Hasizom erősítésre valaki valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Kaptam egy linket amiben vannak gyakorlatok azok elég nehezek persze nem gond de ha valaki tudna valami hatásos módszert ami neki vagy ismerősének bevált légyszi írja le nekem :)
2011. szept. 3. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
hallottam valami felülés nevű dolgot,még nem mertem kipróbálni de állítólag a hasat erősíti
2011. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hittem a kezemet erősíti a felülés :O-.-"
2011. szept. 4. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
nem nem,ez egy gyakori tévhit ,de valójába a hasfalat erősíti:D
2011. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ja,a felülés az hatásos, napi 300 fél év múva rendesen meg fog látszani, amugy van olyan is h lefekszel és nyújtótt állapotban emelgeted a lábad, az a has alsó izmait dolgozza meg :D
2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül válogathatsz, én is itt találtam meg a nekem legjobban tetszőt: [link]

Amúgy nekem a hasprés vált be a legjobban, a megadott linken azt is leírják hogy hogy kell.

2011. szept. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

ha problémád van ne ide írd.. add fel postán és küldd el annak akit érdekel :)

2011. szept. 10. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!