Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HAS! SEGÍTSÉG! Heti 3-4x...

HAS! SEGÍTSÉG! Heti 3-4x csinálok 20 perces hasazást Rubint Rékára. Az étkezésre odafigyelek. De nem koplalok. Ezzel eltudok érni vmit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sok helyen sok mindent olvastam..de mindenki mást mond..szeretném ha vki legalább biztatna kicsit. 33 éves 2 gyerekes anyuka vagyok.kb 7.8 kg felesleg van még rajtam..de a hasam a kritikus rész.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. szept. 10. 21:37
 1/7 dirtboy ***** válasza:
66%

nem kell koplalni csak arra kell figyelni hogy a kalóriád kevesebb legyen mint a napi ajánlott, olyan kajákat egyél ami menyiségéhez képest kevés kalóriát tartalmaz.

helyi zsírégetés nincs,azaz ha a hasadról akarod eltüntetni a zsírt akkor nem a hasazás a tokéletes megoldás. mehet az is nyugodtan de nem ártana ha futni is elmennél néha az meggyorsítaná jócskán a fogyást.

sok sikert,hajrá kitartás

2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Takumi ***** válasza:
66%
Normális edzés, ne csak has legyen, és akkor lesz értelme. Mellette futni, biciklizni, ha van idő/lehetőség.
2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Kérdés, mennyire figyelsz oda. Ha kevesebbet eszel, mint az energiaigényed, szép lassan fogynak majd a zsírpárnák. Hasazás helyett talán jobb lenne valamilyen aerob mozgás (bicikli, gyaloglás, úszás, vagy hasonló).
2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! az a gáz h gondok vannak a szívemmel így nem tudok "ugrálni"..combozni és fenekezni is szoktam..csak azért emeltem ki a hasam mert azt utálom:)
2011. szept. 10. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó a Rubint Réka dvd,én is azt használom és CSAK a problémás területre.Vagyis CSAK felsőtest és has megy nálam a dvd-ről.Eddig 20 kg-ot fogytam.Persze mellette Update szerint étkezem.Amugy olyanok rajta a blokkok,hogy mindent átmozgatol.Hasnál páldául végig emelgeted a lábadat is szóval abszolút megfelel alakformáláshoz.Az én hasam is lement jócskán.

Üdv 31 éves anyuka

2011. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

uhh és mennyi idő alatt adtad le a 20 kg-ot?:)

én fenekezek még mellette..odafigyelek arra h ne zabáljak..kerülöm az édességet..fehér kenyeret..7-8 kg-ot szeretnék leadni és picit átalakulni:) a Te tested átalakult a torna hatására?

2011. szept. 10. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

bocs a késlekedésért de nem voltam gép előtt hetekig:)

Nekem a 20 kg 6 hónap alatt ment le,de ebből volt 2 hónap amikor stagnált a súlyom.

A testem formálódott sokat,feszesebb,keményebb lett,olyan izmokat érzek amiről eddig azt sem tudtam,hogy vannak.Először hülyeségnek hittem de már beláttam hogy tényleg jók ezek a DVD-k:)

2011. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!