Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 80 percet...

Ha minden nap 80 percet Zumbázok, és persze odafigyelek az étkezésre, akkor mennyi idő alatt látszik meg az eredmény?

Figyelt kérdés
Mellette még minden nap csinálok 50 felülést. (4 napja kezdtem el).
2011. aug. 7. 16:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jah és esténként szoktunk sétálni kb 1 órát vagy néha többet.
2011. aug. 7. 16:29
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, egy hónap múlva már biztos látszata lesz.:)

Csak így tovább, ne hagyd abba...

2011. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hamar fog látszódni változás, akár már egy-két hét múlva. Persze először csak te veszed észre, aztán mindig látványosabb lesz.

Nekem csak heti egyszer van lehetőségem elmenni Zumbára, de nagyon szeretem. Nagyjából ez semmire ne elég, de kikapcsolódok egy kicsit.

2011. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

attól függ mekkora változás az, amit Te már észreveszel.

nyilván 4 napja elkezdett felülésezésnek nem lesz a 14. napra hatalmas eredménye, és nem tiszta mit jelent az sem, hogy figyelsz az étkezésedre.

napi 80 perc mozgás elég sportosnak tűnik, ha képes vagy így élni, az bizonyára sokat segít az egészségednek.

2011. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Elég jól bírom :) tetszik nagyon a Zumba.

Az hogy az étkezésemre figyelek, azt jelenti, hogy figyelek a szénhidrátbevitelre, és sok gyümölcsöt és zöldséget eszek.

2011. aug. 9. 15:54
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom a Zumbán. Milyen? követhetőek a lépések? én sokkal inkább kikapcsolódásos-mozgásos-valamire gondoltam mint sportra? Ugye nem csak ilyen 48 kilós csajok vannak, az én 64kilómmal nem akarok annyira kilógni:D
2011. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ahelyett, hogy figyelnél a fehérjebevitelre is, figyelsz rá, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt égy. ez is valami, Te már tudatosan táplálkozol :D
2011. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Szerintem követhető a Zumba, legalábbis nekem az. Nyugodtan csinálhatod én 78kg vagyok, mégis megy és jól érzem magam közben.


Miért az nem jó ha sok gyümölcsöt és zöldséget eszem? És figyelek hogy ne sok szénhidrátot vigyek be?

2011. aug. 9. 22:45
 9/21 anonim ***** válasza:

akkor lehet hogy én is kibróbálom, csak irtózok azoktól ahol a lépések nem követhetők, de szerintem jó kis sport. Gratulálok hogy 78 kilóssan elmentél. Sajna pont azokat nézik ki akik valóban fogyni akarnának.

Az pedig hogy sok gyümit és zöldséget eszel kiváló, és még a szénhidrátra is figyelsz az is remek. És sportolsz napi szinten. Nagyon ügyi vagy sztem, így tovább

2011. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) youtube-on meg torrent oldalakon találsz zumba oktató dvd-t ahol megmutatják egyenként az alaplépéseket :) ha azokat megnézed, akkor már nem úgy mész el az órára, hogy nem tudod még az alapokat sem, úgy könnyebb, ha előtte megnézed :)
2011. aug. 10. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!