Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással vagy ugrálókötelezéss...

Futással vagy ugrálókötelezéssel lehet gyorsabban a kondíciót "helyreállítani"?

Figyelt kérdés
kösz a válaszokat!
2011. szept. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az intenzitástól függ, mint a mozgásformától. Tehát egy izzasztó ugrálókötelezés talán hatékonyabb, mint egy nagyon laza kocogás.
2011. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen.

de én pl. ha meggyógyultam majd lépcsőzni fogok, és rúgástechnikákat tolni lábsúllyal, de ezeket olyan intenzitással, hogy már most nem tudom hogy pihenjek rá hatékonyan, előre :D

2011. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 escrogar ***** válasza:
Aczél ne, lábsúlyt dobd ki, ha nem akarsz magadnak csípőprotézist 5 éven belül.
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezen elgondolkodom, illetve foglalkozom a témával, nyilván nem ok nélkül írtad.

nagyon köszönöm a figyelmességed!

2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó, nem találtam amit kerestem.


Kedves escrogar, kérlek írnál ebben a témában? rövidebb keresés után ugyanis nem találtam a lábsúly és ízületi megbetegedések-re találatot, bár nyilvánvaló a nagyobb terhelésre a sérülés nagyobb kockázata.

na most ami engem érdekel, mivel én elvben igen támogatom az ilyen módon nehezített edzést, hogy Te milyen forrásból ismered ennek a rossz oldalait?


mert amíg 1-1 szerencsétlen példa nem mérvadó, addig bizonyos esetekben átformálnám a megközelítésemet ezzel az edzéssel kapcsolatban. még egyszer köszönöm, hogy írtál, és várom a témában az ismereteidet, válaszod!

2011. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!