Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretne valaki izmos, kockás...

Szeretne valaki izmos, kockás hasat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h én ki szeretném dolgozni a hasizmaimat...de egyedül nem nagyon megy mert sokszor elkezdtem már de feladtam.Ha valakinek lenne kedve velem beszélgetni msn-en az írjon.Megoszthatnánk egymással a táplálkozást meg az edzéseket.Csak komoly válaszokat...köszi :D
2011. szept. 14. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

en 17 vagyok de a koromhoz kepest alacsony vagyok! nekem viszont 7. kes korom ota kockas a hasam a sok futastol meg fekvotamasztol...semilyen etrendem nem volt csak amindennapi kaja ..szoval ami jott s meg most mai napig kockas es izmos hasam van! en ezt tudom ajanlani neked!

most kezdtem erösiteni labemellessel s hasznalom a fegyencedzesben leirtakat is !

2011. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mészár Dániel:


elárulod a titkod, hogy mégis fekvőtámasszal hogy lehet kockahasam?:O

2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem :D
2011. szept. 14. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:

az biztos hogy nem fog menni az hogy ma elkezdessz feknozni oszt mar egykettöre kockas hasad lessz..nekem enekbe tellett de en akkor nem hajtottam mega kocka hasra en csak edzegettem es egyszercsak eszrenettem..hopp kockahasam lett!:D

amugy amikor feknotamaszozol es persze helyesen csinalod ahhor h a tested egyenesen legyen a hasizommal kell tartanod magad!

2011. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nos, ez van ha tinédzserek elkezdenek "gondolkodni" és edzeni..


kockás has: izom, plusz alacsony testzsír.

izmod vélhetően van, testzsírodat kell levinni alacsonyabbra, nem tudom ez 7-10% körüli talán férfiaknál, amikor már látszik rendesen a has.


aki futott és fekvőtámaszozott, nem csinált mást, mint aktív volt, véltlenszerűen annyit evett, hogy nem zsírosodott el, és ezért VÉLETLEN köszönhetően a táplkálkozási szokásainak és a testi adottságainak mind a mai napig ~alacsony a testzsír aránya. ennyi. ezt próbáld követni, de ajánlottabb egy szálkásító étrendet összeállítani számodra.

2011. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi...de nekem még mindig az a kérdésem h ki akar velem együtt edzeni ? :D
2011. szept. 15. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

nos.. nekem vissza kell térnem az edzéshez. has edzéshez is..

pontosan mire gondolsz? lehet hogy poén kedvéért érdekel.. és mit nyerek én? :)

2011. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyerni nem nyersz semmit :D max kockás hasat :D adj meg egy msn-t akkor :D
2011. szept. 15. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

rendben, adj egy címet, amire küldhetem :D

nekem tudsz levelet írni, és akkor nem kell nyilvánosan leírni elérhetőséget.

2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!