Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy konditermet mennyire éri...

Egy konditermet mennyire éri meg üzemeltetni manapság?

Figyelt kérdés

Nem véletlen a kategóriaválasztás, bár helyesebb lett volna az üzlet és pénzügyek->saját vállalkozás, de ide olyan emberek járnak, akik jobban belelátnak ebbe a témába.

Egy átlagos konditerem felszerelése mennyibe jön ki?

Mi a fontosabb egy konditeremnél? Jó helyen legyen, vagy legyen jó a reklám, a felszerelés, az ár, és akkor megtalálják a helytől függetlenül is?


2011. szept. 19. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban a felszerelés számít,a terem mérete,az ár, nem utolsó dolog a relatív jó megközelíthetőség sem.Elég hosszútávú befektetés,és elég sok pénzt felemészt ez elején mert ha azt akarod hogy hozzád járjanak akkor nem gagyi(egyben olcsó) gépeket veszel,ha pedig előreláthatólag nagy lesz a forgalom akkor nem árt odafigyelni a gépek tartósságára sem,mert hamar elnyűvődnek.A bevásárlásnál jól teszed ha több,a testépítésben jó néhány évet maga mögött tudó ember segítségét és véleményét is kikéred.A táplálékkiegészítők árulása a helyszínen kifizetődő lehet,de az előbb említett segítséget itt is érdemes figyelembe venni hogy ne maradjon feleslegesen a nyakadon egy zsáknyi kisebb népszerűségnek örvendő cucc.Mindenesetre szerintem a helyszíntől függően merész vállalkozás,de ha van ~30 gurigád ami most épp nem kell semmire akkor vágj bele,én se tennék másképp.A jó konditeremnek amúgy hamar híre megy,de a keresletet előbb érdemes felmérni a tervezett helyen mert órákat senki nem fog autózni akármilyen jó is a terem:)
2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint az előző. A felszerelés szerintem iszonyatosan fontos, én magam is egy órát utazom a teremhez, bár van tőlem 15 percnyire is, de inkább utazom, és edzek egy jót, minthogy gagyi felszereléssel szenvedjek.

HA jó helyen van, és megfelelő forgalmat össze tudsz hozni, akkor elég biztos jövedelemnek tűnik nekem, de hatalmas kezdőtőkét igényel. Utána már nem hiszem, hogy bajok lennének, főleg ahogy előttem mondták, büfével, ezzel-azzal még több zsét leakaszthatsz.


Ha találsz egy jó helyet, és megvan a pénzed hozzá, akkor szerintem vágj bele, de hitelt biztos nem vennék fel érte.

2011. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

jaja a kezdőtőke az ami para. lehet használt cuccokból is összeollózni dolgokat, de az soha nem lesz olyan. egy jól felszerelt teremben csak a súlyzós gépek tuti 30 misi fölé kúszhatnak ha nagyobb forgalomra tervezel, a kardió részbe meg 2-3 futópad, biciklik, lépcsőző, stb...


ha van jó hely, esetleg klímás, új gépekkel az hamar felfut. de én 50 misi alatt bele se vágnék szerintem...

2011. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat, véleményeket!
2011. szept. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!