Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fehérje...

Szerintetek ez a fehérje megéri az árát és jó minőségű?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 19. 21:22
 1/6 dirtboy ***** válasza:
ez egy rakat szar, meg ne vedd
2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:

nem.


ezeket ált ipari felhasználásra szánják, és nem ilyen formában fogyasztásra. nincs benne se emésztést segítő enzim se semmi más, és még arra sincs garancia hogy nem a 40 százalékos változatot kapod, mivel jól láthatóan a matricát az eladó gyártotta rá...


ezek ipari cuccok nem testépítésre valók. egyébként meg én is ettem egy ilyet, edzőtárs rendelt vagy 10 kilót mert akkor ingyenes volt a posta, egyet megkaptam...


tapasztalat:

1: az íze olyan mint a hányásnak amit kihánytál majd megint megetted

2: olyan frankón oldódik vízben vagy tejben mint az olaj, gyak shakerben alig készíthető el

3: akármit keversz hozzá akkor is hányás íze van

4: ennyit se ér mint amennyiért árulják


ált a 40%-os változatot szokták olcsón megvenni és újrazacskózni vagy csak ragasztanak rá egy matricát, aztán mérd ki hogy mit kaptál...

2011. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te vagy a 4. aki megkérdezi :D
2011. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor melyik a legjobb és legolcsóbb fehérje?
2011. szept. 19. 21:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Bix jót nevettem így este a hozzászólásodon :D:D:D nem gúnyból,csak akkor tényleg viccesek az ilyen emberek,akik ilyen fost árulnak..
2011. szept. 19. 21:30
 6/6 bix ***** válasza:

újszülöttnek minden vicc új:)


felmész pl body.builder webshoppba és megnézed hogy épp mi milyen árban megy. van mindenhez leírás, tejsavó környékén keresgess és ha van olyan amit a pénztálcád enged akkor vedd meg.

2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!