Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad gyúrni 15 évesen?

Szabad gyúrni 15 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy szeretnék elkezdeni gyúrni de félek hogy nem szabadna

végül is nem bodybuilder szeretnék lenni csak annyi lenne hogy egy kicsit megerősödjön a melkasom mert eléggé szarul néz ki mást rész meg karra szeretnék gyúrni.Ez mellé meg kérnélek benneteket hogy ha van kedvetek írjatok le nekem edzési "terveket"? Mert kezdő vok ezen a téren előre is kösz


2011. szept. 20. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkezdheted nyugodtan, arra figyelj hogy elöször átmozgató edzéstervet csinálj, napi 4-5 ször attól függ mennyi időd van, ez lényegében annyit takar, hogy majdnem minden izomra csinálsz pár gyakorlatot, majd később variálhatod is őket. Ha eltelt ez a 2 hónap, elkezdheted szétbontani kb 2 izomcsoportra/nap. Ja és azt ajánlom hogy ne csak mellre meg karra, de legalább az egész felsőtested edzd. Igen, írtad hogy nem akarsz bodybuilder lenni, de akkor se hanyagold el a többi izmot a felsőtesteden. Kajára figyelj azt majd leírja más, meg nem is tudom milyen az alkatod, stb. Kaja,edzés,pihenés tömören ennyi a lényeg.

[link]

olvasd át ezt, meg még onnan van link a többi 3 részhez, alul.

2011. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mivel még sokat fogsz fejlődni, így én azt tanácsolnám, hogy alap dolgokat csinálj (fekvőtámasz, felülés stb). Emellett figyelj arra, hogy elég fehérjét vigyél be a szervezetedbe (de csak természetes módon, pl.: tojással). Majd később (18 éves korod körül) lesz rálátásod arra, hogy neked milyen edzésterv lenne a legmegfelelőbb ahhoz, hogy úgy nézz ki ahogyan azt te szeretnéd. De addig kár lenne tönkretenned magad.
2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is akkor kezdtem el nekem lett bajom belőle
2011. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen féle bajod lett?
2011. szept. 22. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
kihagytam egy nemet ....
2011. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!