Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ellipszis trénerről?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a második lapon van. Az adatok sajnos nem látszanak, ezért leírom:

Edzés mód: manuális, 8 fokozatban állítható mágnesfék, Kijelzők: idő, sebesség, távolság, kalória, pulzus, scan, max terhelhetőség 100 kg, csendes ékszíjhajtás

Meg úgy általában mit gondoltok az ellipszis trénerekről? Érdemes használni? Drágábbra (60 e Ft)sajnos nincs pénzem, ezért ezt néztem ki.

Nem kizárólagos mozgásként akarom végezni, csak futni télen nagyon nem szeretek, így ahelyett gondoltam.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. szept. 24. 10:34
 1/4 Gripp ***** válasza:

Érdemes személyesen megnézni, ha van lehetőség akkor kipróbálni is. Ha elég masszívnak tűnik el lehet gondolkodni a vásárláson. Esetleg nézz szét itt is:

[link]

2011. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen csak úgy venném meg, miután megnéztem. Ma megyek elvileg...
2011. szept. 24. 12:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem meg, mert elég hevenyészett. Mikor kipróbáltam, igen instabilnak tűnt, ráadásul a legnagyobb fokozaton sem volt túl nagy az ellenállása. Szóval azt hiszem, h gyűjtögetek még a 60e-es kategóriához (azok viszont már elég korrektnek tűntek).
2011. szept. 26. 16:11
 4/4 Gripp ***** válasza:
Nem érdemes kapkodni, nézelődni kell és mire meg lesz a rászánt pénzösszeg addigra tudni fogod hol érdemes megvenni.
2011. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!