Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellipszis tréner? Gyors...

Ellipszis tréner? Gyors választ szeretnék (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nézegettem a kondigépeket és nagyon megtetszett az ellipszis tréner.Utána olvastam, sokan a futógépet vagy a szobabicajt hasznosabbnak találják, de nekem ez sokkal jobban tetszik.

A kérdésem elsősorban azoknak szól akiknek van :Milyennek találjátok? Ér valamennyit?De mások válaszát is várom.

Köszi :)


2011. okt. 10. 07:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekünk van és szerintem sokkalta jobb,mint egy szobabicikli vagy egy futópad.Megdolgoztatja az egész testet.Nekem megérte,mert rengeteget fogytam tőle!
2011. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húú de jó, köszi:D már teljesen belelkesültem :)
2011. okt. 10. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van. Fél éve használom heti 4x-5x 60percet és fogytam 30kg-ot,persze diéta mellet :) De nagyon jó kis gép. Bár én most vettem mellé egy futópadot is mert fél év után majdnem minden nap kicsit egyhanú,de a lényeg hogy hatékony ;)
2011. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!