Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel növelhetem az izmaimat?

Ezzel növelhetem az izmaimat?

Figyelt kérdés

egy héten 3szor járok gyúrni.Elég sokat...és jól is szerintem mert bevan durranva kezem lábam :D gyúrás előtt ezekkel növelhetem a "gyúrás hatását" ??

Mandula 27.60 g fehérje

Tehéntúró,17.90 g fehérje

Tejpor, zsíros 25.50 g fehérje

Tejpor, sovány 36.00 g fehérje


2011. szept. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

tehéntúró jó, de zsírszegényt

többi szar, hanyagold: 1. növényi fehérje nem ,2: tejpor meg szar

2011. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

/és jól is szerintem mert be van durranva kezem lábam/


adhatok neked csiszoló papírt meg egy darab fát aztán csiszoljad 10perc múlva még a hajad is be lesz durranva mégsem minődül jó edzésen vagy valami jó gyakorlatnak.


/gyúrás előtt ezekkel növelhetem a "gyúrás hatását" ??/


gyúrás előtt elnyújtott felszívódású szénhidrát kell.és nem csak a gyúrás idejére kell jól kajálni hanem egész nap sőt még pihenő napon is.hiába vagy jó erőben edzésen ha utána és előtte a kajád egy rakás sz ar.

nézz tömegnövelő étrendet és ne ilyen tejpor meg hasonlókat nyomass hanem jóféle húsokat egyél.

2011. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal jobb étrend is van. Nézegesd meg a body.builder.hu-n a tömegnövelő étrendeket. Nem ártana sok szénhidrátot és fehérjét bevinni. Például nagyon jó a rizs csirkehússal.És igen, nem csak gyúrás napján kell megfelelően táplálkozni. Ha csak akkor eszel úgy, akkor nem fog sokat érni az egész.
2011. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!