Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri megvenni ezt a futópado...

Megéri megvenni ezt a futópadot? Lé. Gyszi se. Gítsetek!

Figyelt kérdés

[link]


Otthoni használatra lenne,napi kb 1óra használatra,tehát nem a fitnesztermi strapát kellene bírnia.


2011. szept. 24. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Utána néztél már pl. az árgépen mik vannak és milyen árban? először ott kéne, amúgy nem rossz de az árhoz nem értek.
2011. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Futni lehet a házkörül, és az utcán is...akkor már inkább egy taposógép ennyiért....kistaposóból 3-at is kapsz ennyiért....
2011. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A házkörül nem tudok futni. Ha tudnék is akkor sem lenne hatékony az állandó kanyarok miatt,nem tudnám tartani az egyenletes tempót.

Nekem az utcán sem megoldható,mire eljutok oda ahol lehetne futni az plusz fél óra,ami nem fér bele az időmbe. Különben is itt az ősz meg nemsoká a rossz esős idő.

A taposógép meg nekem egyáltalán nem jött be,pedig az is van itthon. Elliptikus trénerezni meg szobakerékpározni szoktam de már nagyon unom őket,mivel minden nap 60percet sportolok.

Szóval,nekem most a futópad a legmegfelelőbb. Már sikerült megvennem ugyanezt a típust 125ezerért máshol,annyiért meg bőven megérte szerintem.

Használni még nem tudtam,mert most jött meg és még szét van szerelve,mert egybe meg sem lehet mozdítani.


Valakinek nincs esetleg ez a tipusú gépe? Valami tapasztalatot szívesen hallanék róla.

2011. okt. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!