Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a cipő ne...

Mit tegyek, hogy a cipő ne törje fel futáskor mindig a lábam?

Figyelt kérdés
Akármilyen cipőt használok a talpam haránt részénél mindig felhólyagosodik és rettentően fáj, pedig - tudomásom szerint - nincs lúdtalpam.
2011. szept. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz lehet a cipőd, valami pár ezer forintos gatyi "sportcipő". Pont az ilyen dolgok miatt muszáj eredeti futócipőben futni, pláne hosszabb távokat, és ez 20 ezer alatt nincs, vagy esetleg csak leárazva, de akkor se 2-3 ezerre. És ha veszed a futócipőt, ott is nézd meg, hogy masszív felépítésű, erős talpú legyen. Ez kiküszöböli a kisebb talpsérüléseket. Nálam is volt ilyen gond, onnan gondolom.
2011. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, lehet hogy akkor elvándorlok egy cipőboltba:)
2011. szept. 25. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne egy cipőboltba, hanem olyan helyre, ahol márkás futócipőket adnak. Én kizárólag Sauconyt veszek, annak van egy külön boltja, de gondolom a többi márkának is. Még az általános sportboltokban (Dechatlon, Hervis) se nagyon van használható futócipő. A neten is nézz utána, esetleg próbáld belőni, hogy melyik cipőt szeretnéd.
2011. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!