Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Néha ti is megnézitek,...

Lányok! Néha ti is megnézitek, hogy milyen izmos a karotok, ha befeszítitek? 26/F

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert már két lány ismerősömmel is jártam úgy, hogy megkértem őket, hogy feszítsék be nekem, és egyszerűen képtelenek voltak rá, próbálták, de nem ment. Azt megértem, ha valaki nem tudja mozgatni a fülét, ugye az elég ritka eset, ha valaki tudja, de hogy nem tudja befeszíteni a karizmait az nekem olyan furcsa....és nekem egy kicsit "igénytelennek" tünik, mert olyan mint ha nem is érdekelné a saját külleme.
2011. szept. 30. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én sportolok, én néha szoktam feszíteni meg nézni :)

De olyankor nemcsak a karomat hanem pl. lábamat, hasamat is.

2011. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Persze, de csak magamnak.

Ha más kérné (és nem közeli jóbarát), akkor az már a 'haggyá'má'abaromságaiddal" esete.

2011. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lányoknál ez egyáltalán nem az igénytelenség jele, még fiúknál is sokkal szánalmasabbnak tartom, ha valaki az izmaival kérkedik mások előtt, és ezt mondom úgy, hogy konditerembe járok én is.
2011. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem az "igénytelen" a jó szó rá.

De attól még "illene tudnia", ha már eleget tesz a kérésnek.

2011. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz:D
2011. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez azért van mert nem mozognak(sportolnak)és ezért nem figyelnek erre)!De ez nem azt jelenti hogy nem figyelnek oda magukra hanem inkább úgymond a (tehetetlenség,lustaság miatt van)!
2011. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!