Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tápkieggel + nem tökéletes...

Tápkieggel + nem tökéletes étrenddel (lent. ) mennyit lehet fejlődni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Fehérjét turmixból vinnék be napi 60-70g-ot kb, és a többi, olyan 50-60g pedig más lenne, nem mindíg hús, persze lenne az is, de nem lenne redszeres az étrend. 65 kg vagyok, tudom, túllépi a fehérje mennyiség fele tápkieg, fele normál kaja arányt, de csak nem lesz tőlle bajom. ch--t azt megoldom. Sokszor látom neten, hogy írják, hogy havonta 1kg is lehet ha jól csinálod, meg minden, de mire számíthat az ember? Tudom, genetika meg minden, de nektek milyen volt az 1. hónap? mennyit fejlődtetek? Bármilyen téren. ja, és alc-t is szednék majd hozzá + heti 3x tesi. :)
2011. szept. 30. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt semmit.


ami változna, vagy megoldható: havi 1 kiló zsírt fel lehet szedni. elkezdesz edzeni - lesz erőnövekedés, és ahogy nő az izmaid glikogén tároló képessége, így kicsit nagyobbak is lesznek. kb. ennyi az 1. hónap. tehát a kezdő hatás, és persze zsírt lehet felszedni bármikor elég rendesen, olvass bele a fogyókúra rovatba :)

2011. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az sem igaz, hogy 1. hónapban nem fogok izmot felszedni :D
2011. szept. 30. 21:17
 3/20 A kérdező kommentje:
mármint, csak nagyon keveset :D
2011. szept. 30. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:

de, valamennyit fel fogsz szedni. csak olyan kevés ez 1 hónap alatt, hogy a fentebb leírt növekedés pl. sokkal nagyobb (glikogén miatt).

de mondjuk fél év, 1 év alatt már lehet növekedésről beszélni.

2011. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem leszek türelmetlen :)
2011. szept. 30. 21:52
 6/20 A kérdező kommentje:
szerinted mielőtt belekezdek, adjam le e felesleges kilókat?
2011. szept. 30. 21:56
 7/20 anonim ***** válasza:

65kg vagy, mennyi felesleg lehet rajtad? szerintem fölösleges.. tömegnövelés alatt úgyis jön fel zsír, mert annyi tápanyagot kell enni hogy a szervezet rendesen építsen izmot, hogy mindenképpen marad is zsírba.

ha 65 kilóval kimondottan kövér lennél, akkor jó lenne fogyni előbb, de valahogy nehezen képzelek el valakit 65 kilósan kövérnek. persze ez függ a korodtól, magasságodtól is..

2011. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

15év 65 kg 175cm, és még nem most fogom kezdeni. és ha addig nem fogok hízni sokat, akkor is megvan a napi 130-140 g fehérje, ch meg ígyis úgyis meglesz.. :)

Am csak annyi, hogy hasamon látszik kicsit, meg a mellemen, de az alig.

2011. szept. 30. 22:04
 9/20 A kérdező kommentje:
azért mondtam, hogy adjak-e le, mert kocka has is cél lenne :D
2011. szept. 30. 22:06
 10/20 anonim ***** válasza:
akkor kockahasat és szálkásítást majd az után, hogy felszedtél némi izmot :)
2011. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!