Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje szedés káros?

A fehérje szedés káros?

Figyelt kérdés

És egy kétnaponta való edzés részeként mennyit növelne az izmokon? Tényleg káros lehet a szívre? Sima, szerek nélküli edzéssel mennyi idő után vehető észre az izomnövekedés?

A válaszokat előre is köszi:)


2011. okt. 2. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Fogyatékosként nem érdemes "szedni".
2011. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2011. okt. 2. 11:20
 3/7 dirtboy ***** válasza:
55%

az a helyzet /ne sértődj meg/ de a kérdésedből látszik egyértelműen hogy tök hülye vagy ehhez a sporthoz,ezért is írta az első azt amit írt.

olvass a témában sokat azt javaslom.

2011. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 2. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, az a baj ezzel a kategóriával vagy az összes olyannal aki mer is kérdezni, hogy 1. meg meri kérdezni azt amit akar 2. senki sem olyan gyakorlatias, vagy tanult a témában, hogy mindent tudjon.

Úgyhogy az aki erre válaszolni fog, normálisan, nem úgy, hogy na most én vagyok a Jani és én mindent tudok de a kérdező sík hülye mert megmerte kérdezni azt amit esetleg nem tud a témában.

Szóval annak elismerésem aki fog is válaszolni normálisan.

2011. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
100%

11:32 kedvéért

/És egy kétnaponta való edzés részeként mennyit növelne az izmokon?/

ez nem így működik hogy egykét naponta edzetsz,ha edzeni akarsz akkor csinál vagy keres neten edzéstervet és az alapján edz.


/Tényleg káros lehet a szívre?/

nem káros a szívre,fehérje port természetes étekből állítják elő,előnye hogy gyorsabban felszívódik könnyebben emészthető és mellé még nem foglal sok helyet a gyomorban azaz még többet tudsz enni utána.


/Sima, szerek nélküli edzéssel/

a táplálék kiegészítő nem szer hanem táplálék por formátumban.


/mennyi idő után vehető észre az izomnövekedés?/

kezdőknél gyorsan mérhető változás ami pár hónap múlva lelassul,utána főként a kajádon és az edzéseden meg a genetikádon múlik hogy milyen gyorsan fogsz fejlődni.


itt egy kis videó nézd végig: http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


ezt pedig olvasd végig,és nézz szét az oldalon: [link]

2011. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm ,hogy valaki válaszolt is.

Igaz, utána lehet olvasni. De aki itt kérdezi sokszor olvastam olyat, hogy úgy "nekiugrottak", mintha mindenki tudná az adott témában, hogy miről van szó.

Nézd, én tényleg nem kötekedni akartam. Csak ez az észrevételem.:D

2011. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!