Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izomnövelő edzés milyen...

Az izomnövelő edzés milyen mértékben hasznalja fel a test energiáit? Mennyi energiát vesz el az agytól?

Figyelt kérdés
Azaz, igen ritka az az ember aki igazán nagy izomtömeggel rendelkezik és agyilag is rendben van. Tehát nem sok izmos tudós szaladgál a világban.
2011. okt. 2. 21:40
1 2
 1/12 escrogar ***** válasza:
57%
a mindenit, remélem te nem szaporodhatsz.
2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőled viszont tényleg mindent elvett a sors... se izom, se agy :D
2011. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 krameri válasza:
100%

ossstobavagy :D

Hány tudóst látsz szaladgálni a világban? Külsejéről akarod megmondani, milyen okos, aki kivan gyúrva, az szerinted buta, mert a gyúrás ˝elveszi az energiát az agytól˝?

Csak mondom, nálunk az edzőteremben a tagok 80%a egyetemista, vagy már lediplomázott.

˝és agyilag is rendben van˝... A legtöbb sport, köztük kiemelten a kondizás is határozottan pozitív hatással van a közérzetre, szellemi tevékenységekre.

2011. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tehát.. ha én elkezdek teremben izomtömeg növelésért edzeni, akkor az agyamnak lehet nem lesz elég energiája kihasználni azt a ~140-es IQ-mat?

hú bazz :S

2011. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi IQ-val te ne állapítsd meg senkiről, hogy hülye, mert elég szarul veszi ki magát.
2011. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

pedig ez közelítő értéknek sem olyan kur.varossz.

de ha az IQ-t hagyjuk, meg ugye a szövegértést is, hiszen én nem írtam itt senkire, hogy hülye.. akkor csak egy kérdésem maradt, kedves utolsó. késharcban mennyire vagy otthon?

2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

@23:33 Miért kell más válaszolóba belekötni? Szerintem jó iróniát használt Aczél. válaszoló, és nem volt bántó..

Az IQ értéket meg lehet csak poénból írta, ha nem akkor meg gratulálok, én elhiszem. Nem gondolom, hogy bármi értelme lenne ilyen témában valótlant állítani egy fórumon.


Kérdezőnek: Izomnövelő edzés egészséges mértékben vonja el a szervezet energiáit, de nem az agytól.

2011. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ugye ez csak fake.....?
2011. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aczél, amit írtam, az a kérdezőnek ment, nyugivan! Téged csipázlak, semmi baj veled. :D
2011. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ezt nem azért írtam, mert félnék rossz lennék késharcban! :DDD
2011. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!