Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj még? Ennyi idő után?

Miért fáj még? Ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Kb egy hete / másfél hete felborultam bicajjal és ráestem a térdemre.. pontosan rá. és még mindig fáj meg érzékeny, h ha hozzáütődik véletlen egy PICIT is valaminek. Miért van ez vagy mikor fog elmúlni?
2011. okt. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem forrt össze a csont, szedjél sok kálcium tablettát. Én is leestem a biciklíről és sok kálciumtól jó lett végül, de előtte fájt
2011. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tört el a lábam.:) De köszi a tanácsot! :)
2011. okt. 6. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Röntgenszemű barátom.... :)

Bőven előfordulhat, amit az előttem író is sugallt, hogy ha nem is törve, de repedve lehet - mindenesetre nagyon szépen megzúztad.

Min.2 hétre számíts, de sztem több lesz, pláne h pont ráestél. (én is estem nyáron egy szépet, azért mondom, h nem 2 nap az ilyesmi)

Ha nincs megduzzadva, akkor nincs sok teendőd, csak pihentesd sokat. Jobbulást! :)

2011. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!