Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől még ugye elmehetek edzeni?

Ettől még ugye elmehetek edzeni?

Figyelt kérdés
Eléggé meg vagyok fázva, folyik az orrom és köhögök. Más bajom nincs, nincs lázam se, a torkom sem fáj, csak a fejem, meg kicsit szédülök.Gyógyszert nem szedek a megfázásra, viszont ha a fejfájás nem múlik el, kénytelen leszek bevenni valamit.Heti 5x járok konditerembe 8 hónapja, azóta még nem voltam náthás, de most sajnos az lettem. Gondolom, egy kis megfázástól még edzhetek, nem?
2011. okt. 10. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézzük úgy a kérdést, hogy Te szeretnél-e úgy edzeni egy padon vagy gépen, hogy tele van bacival? Maradj otthon, pihenj, kúráld ki magad, majd menj vissza edzeni. Nem vág földhöz, ha kihagysz egy hetet.
2011. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

egyetértek Try!-vel maradj otthon ha nem vagy teljesen jól,ha elmész edzeni megnehezíted a gyógyulást is.


jobbulást

2011. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!