Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tovább a kockahasér?

Hogyan tovább a kockahasér?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 lassan 20 éves srác vagyok és egy olyan ügyben szeretnék segitséget kapni, hogy anno még egy olyan 3-4 éve is(egész kisgyerekkoromtól kezdve) nem mondom, hogy dagadt v. kövér, de kissé husis kisrác voltam(úszógumi, stb), de ezt meguntam ezér 2-3 éve elkezdtem kondizgatni, illetve komolyabban jégkorongozni is, aminek meglett az eredménye, leginkább idén nyáron. Tavasszal kb. 87-88 kilo voltam, most olyan 81 vagyok és vékonyabb, izmosabb is mint anno, de a sok évi "úszógumi" után a hasam szerintem az anno megnyúlott bőr miatt nem akar ugymond kifeszesedni... Azt még el kell, hogy mondjam, hogy nyár eleje óta szinte minden nap napi kétszer 1 órát edzettem (hasaztam, erősitettem) most a főiskola miatt ez néha csak napi 1 és a felső hasizmomon már látszanak is a kockák, illetve a többinek az ugymond körvonalai is, de eddig kb ennyi és félek, hogy ha folytatom is ez nemigen fog változni illetve csak nagyon lassan. Többen kérdezték már mikor szóba került h kondizok, hogy valamilyen szert használok-e de én erre azt mondtam, hogy nem akarok semmilyen szertől felfújódni, hanem maradjak meg természetesnek. Az még igazából a bajom, hogy nem nagyon vágom ezeket a fehérjés, sejtnövelős porokat, hogy pontosan hogyan is működnek, viszont birtokomba került egy forever life ultra vaniliás fehérje por, de sok helyen(lehet hülyeség) de azt olvastam, hogy ha nem megfelelően van használva hizni is lehet tőle... én hizni természetesen nem, csupán felsőtestre szeretnék még izmot felszedni, jégkorongos lévén a lábam elég erős(soha nem voltam az a pipaszár lábú se) és ebben szeretnék segitséget kérni, hogy tudnám-e ezekkel a fehérjekészitményekkel illetve az ehhez hasonló de nem ilyen szteroid szerű cuccokkal elősegiteni a felsőtestem izomzatának fejlődését? Köszi;)
2011. okt. 10. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
úr isten miket összehordasz itt
2011. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mer mi a gond vele??
2011. okt. 10. 20:37
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ezeket olvasd el.

[link]


[link]

2011. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!