Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire kemény lenne?

Tényleg ennyire kemény lenne?

Figyelt kérdés
van egy roma haverom és mondta hogy 3 évet bokszolt meg focizott is .és azt mondta ha ő egyet üt akkor vége mindenkinek ,ő 58 kiló és 20 éves tényleg eszméletlen jó kondiba van és fociba rugásai is kemények lehet séges hogy tényleg ilyen kemény legyen mint ahogy mondja hogy bárkit ki üt ,úgy járkál senkinek se hajlandó fére állni az útjából ilyen kemény lenne?
2011. okt. 11. 18:55
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
nem tudom ez téged mért érdekel,de ne aggód majd leüti valaki aki megunja a nagyarcúskodását.
2011. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

58kg :DDD hahh, csak nehogy állba vágja egy 90-100kilós srác:D ott helyben eltörik szegény gyerek állkapcsa

csak az arca nagy nyugi :D

2011. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Rossz roma köcs*g!

Szájon pattintanám úgy, hogy leszakadna a feje!

2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat.....
2011. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:

Cyan

azt hamar ki kell herélni. :)

2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
:D
2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 3rdeye ***** válasza:
én is pont 58 vagyok, és 20 éves :DDD de én shaolin kung fu-zok, és rugópárnán keresztül olyanokat rúgtam a 80 valahány kilós havernak, hogy szólt, hogy hagyjam abba, mert neki ez már nagyon fáj. Pedig gondolhatod hogy ő sem piskóta. Néhányan sosem fogják megérteni, hogy az ütés/rugás erejének nagy része nem az izomból származik. főleg nálam :)
2011. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3rdeye: ezt persze tudjuk már a Rejtő könyvekből is, h nem tanácsos kinézet alapján ütőerőt jósolni. :)


De az meglep, amit írtál, h szólt a haverod, h ne rúgj olyan erőset, mert "már fáj". Nem a shaolinosok azok, akik vödör kavicsokat ütnek, meg bambuszrönköt 4 napig étlen-szomjan ? (sarkítva persze, de gondolom érted, mire célzok)

2011. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem piskóta, lekvár.
2011. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát barátom pedig az ütés, rúgás ereje teljes egészében izomból származik, inkább azt mondanám hogy nem kellenek nagy izmok nagy ütéshez vagy rúgáshoz feltétlen, de akkor kell jó technika(ami egy mozgáskombináció és izmokkal hajtasz végre), meg kell hozzá gyorsaság, ami megint az izmaink tulajdonsága, kell hozzá erő, ami megint izomtulajdonság(az erő nem feltétlen áll arányosságban az izom méretével). A lényeg ha az izomzatod gyenge, nem edzett, sohasem fogsz nagyot ütni vagy rúgni.
2011. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!