Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Négy hónap alatt kb. milyen...

Négy hónap alatt kb. milyen szinten tudom kigyúrni magam? Nem szálkás szeretnék lenni, hanem csak normális alakú.

Figyelt kérdés

Jelenleg kb 60 kg vagyok, nem túlsúlyos, de nem is cérnahuszár. Van rajtam kis felesleg, és kicsit a vállamat, valamint a mell, és hasizmomat szeretném megformálni.

Az ételmes válaszokat előre is köszönöm, a többinek meg örülök h sok a szabadidejük. 15F


2011. márc. 21. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
+5 kiló,fele izom!
2011. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Továbbá olyan módszereket szeretnék, amelyeket itthon is eltudok végezni, valamint ilyen "program szerüen". Nagyonköszi előre is:DD
2011. márc. 21. 18:32
 3/6 bix ***** válasza:
egy normális edzéstervel és jó kajálással 4-5 kilóra számíthatsz. radikálisan nem fog megváltoztatni külalakban, de formát ad valamennyit. ha a kajád nem lesz jó, akkor 1-2 kiló...
2011. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa hogy otthon?

[link]

de ettől aztán ne várj sokat... normális edzéshez terem kell sajnálom.

2011. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
otthon, jó étrend nélkül, pár hónap alatt SEHOGY! Egy átlagos genetikájú embernek, átlagos színvonalú terem és jó étrend mellett, pár hónap alatt, minimális a fejlődés. átlagosan min 1-1,5 év kell jó körülmények mellett, hogy egy atletikusabb testet felépíts. És a lábra mért nem gondolsz??? az a legfontosabb, az cipeli a segged egész nap.
2011. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó , tehát otthoni kilőve, akkor terem. De nem szeretnék atletikus testet semmi ilyesmi, egyszerüen csak kicsit lejjebb a felsőtestből, és kicsit ráfaragni a felsőtesten lévő izmokra. De a lábammal is. Korábban kosaraztam meg amerikai foiztam most jelenleg nem.
2011. márc. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!