Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy nagy lehetőség?

Van egy nagy lehetőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves vagyok.Régen teniszetem de most abba hagytam, rájöttem, hogy nem nekem való hisz ahhoz egy kis erő kell, ami nekem ami sincs xD. Egyszer ellmentem valamiért egy tollas versenyre, probaszerűen kiprobáltam és egy igeden edző azt mondta, hogy tök jó vagyok. De kiderült,hogy budapesten van, de én Battán lákok ami egy kicsit messze van. Tudom, hogy megkaptam a lehetőséget és nem tudom h mit tegyek vele,mert anyukám azt mondta h nem mehetek(messze van).Akkarom ezt az egészet,mert mi van ha olimpiai bajnok leszek?:D
2011. okt. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel olimpiai bajnok, de ha igen akkor nagyon örülnék.
2011. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:

A környéketeken nincs lehetőség versenyszerűen tollasozni? Valahol közelebb, ahová anyukád is elengedne.

Ne add fel, mert tényleg mi van akkor, ha olimpiai bajnok leszel? :-)


Egyébként ha vársz addig, amíg már vállalhatsz diákmunkát, akkor meg tudod te is keresni az oda-visszautazásod költségeit. Tudom, ez most neked nem a jó válasz, de időnként az édesanyák ellen nincs más orvosság, mint a türelem... :-)

2011. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nincs az olyan nagyon messze...

Még Székesfehérváron láttam tollasedzést, de az sztem messzebb van.

Próbálj rá hatni, menjen Veled az elején, hogy lássa ő is, beszéljen az edzővel, meg fog nyugodni szerintem, pláne h értelmes dolgot csinálsz és nem züllesz mint a korodbeliek többsége.

Drukkolok!

2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszodat, de a szüleim nem tudnak velem menni,mert kb10órát dolgoznak:/és nem tudok Pestre menni,hissz ha 16-kor elindulok és kb. két órát leszek ott és még várni a vonatra pláne h ha este van, azért ez egy kicsit macerás lenne.nem?
2011. okt. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!