Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Attack! -tól rikító sárga...

Az Attack! -tól rikító sárga színű a vizeletem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 08:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam.Gondolom azért így is érthető.
2011. okt. 15. 08:50
 2/7 anonim válasza:
attack! -től Nem valószínű...C-vitamin bevitellel hogy állsz ??? Na attól lehet sárga a vizeleted, mert a felesleg így ürül...
2011. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek külön c-vitamint.Csak zöldségekkel és gyümölcsökkel viszem be.Mióta szedem az attack-ot csak azóta ilyen sárga.Olvasgattam a témával kapcsolatban, állítólag lehet kevés folyadékbeviteltől is.Ez is kilőve mivel napi 3 liter vizet iszok.
2011. okt. 15. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hülye testépítők....majd ha vért hugyozol abbahagyod?
2011. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha három liter vizet iszol meg, akkor 60 kilónak kell lenned. Igyál több vizet, mert az attack miatt több vízre van szükséged. 3 liter egy 45 kilós nőnek elég kb.
2011. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nekem is furcsa hogy az Attacktől sárgábbat brunyálsz. Általában a multivitaminoktól, főleg a B-vitaminoktól szokott már-már zöld színe lenni. A C nem igazán színezi asszem.


12:24: Anyád volt hülye hogy nem húzott le a klotyón.

A vizelet színén látszik ha olyan kaját ettél amiben sok a színanyag. Céklától pirosat, multivitamintól zöldes sárgát, fekete áfonyától kéket pisálsz. Ha a tiéd átlátszó mint a víz, akkor egyszerűen nem viszel be elegendő vitamint.

2011. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.Most 75kg vagyok.Több vizet fogok inni.Érdekes dolgok ezek, agyszer véletlenül kétszeresét vettem be a b-vitaminnak és másnapra sárga lettem. :D


"hülye testépítők....majd ha vért hugyozol abbahagyod?"


Mennyé' vissza valóvilágot nézni te idióta.Remélem megdöglesz izomsorvadásban.Puszi neked. :)

2011. okt. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!