Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csááá:D Most készülök venni...

Csááá:D Most készülök venni sctitech-es Attack-ot . Mi a véleményetek róla jóféle? és a bedurranás is tényleg jelentős meg az erő vagy ez csak habi duma?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hello! Elöször is Scitec nem sctitech :D, hát ha elmúltál 18 akkor mindenképpen hot blood-ot vennék azzal sokkal job a tapasztalatom, az attack nem igazán müködött nálam és elenyésző a kreatin is benne, de ha kezdő vagy és más ilyen jellegű készitményt nem használtál lehetséges nálad hatni fog, nálam az a gond hozzászokott a szervezetem :D
2011. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jóóóh nah elirtam:) am egy hónapja ért véget egy kreatinkúrám szal akk lehet h nem érne semmi se? pedig azt monják róla hogy jó a bedurranás ha edzés elött iszom és energizál is
2011. ápr. 5. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha egy hónapja volt a kúrád, akkor akár nyomhatnád is, de szerintem fölösleges... Kreatinnak teljesen jó a monohydrát. Ha meg edzés előttre kell valami plusz, akkor NO fokozó (ha elmúltál 18).

2011. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a hot blood-nál tartunk, szerintem a Brutal NOVA-nak is van olyan hatása, + pörget mint állat... :D
2011. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

imádom ezt a sok "bedurrantó" formulát, hogy a sok csíragyerek nézegeti magát a tükörben, hogy be vannak durranva... lol, aztán olyanok, mint a fogpiszkáló.


Ha van rajtad massza, meg szálkás is vagy hozzá, minden ilyen szar nélkül is durransz, mint az állat. Ha meg nem vagy ezen a szinten, akkor meg tökmindegy, milyen bedurrantót szedsz, max a gatyádba durrantassz tőle egy jónagyot.

2011. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Háát 43mas karnál tartok deháát nemis azéé kérdezem ezt csak ezt a cuccot ajánlották edzés előttre :D kiváncsi lennék mit tud
2011. ápr. 5. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sokat ért, bár nekem egyik ilyen cucc sem ér sokat...
2011. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
szerintem meg vegyél egy vödrös fehérjét aztán idd napi 3 szor.az látszik nem a bedurrantó cuccok.azok akkor érnek valamit ha van havi 30-50 ezred tápkiegre.
2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

43, na és, nem az számít. hanem az, hogy keresztszálkás-e a tricepszed, meg mennyi és van a bicódon. inkább legyen így 40es karom, mint egy 43-as virsli. mellesleg, ha működne is a bedurrantó, akkor is csak akkor látszódna meg, ha 10 alatt van a zsírod.


amúgy meg, ha ennyire haladó vagy, minek itt kérdezgetsz baromságokat? ;)

2011. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ezt ajánlották és kiváncsi voltam hogy jóe ha nem elég világos a kérdés :) mer mindenki csak fényezi ezt a cuccot:) am nem virslim van nyugi
2011. ápr. 6. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!