Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel tudnám OTTHON...

Milyen edzéssel tudnám OTTHON vastagítani a vádlim?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat kérek szépen! :)


19/F


2011. okt. 15. 17:08
 1/8 dirtboy ***** válasza:
sarok emelés súllyal,de kifejezetten vastagítani nem tudod csak hosszú és fáradságos munkával az egész tömegét tudod valameddig növelni de a vádli talán a legjobban genetika függő izom az egész emberi testen.
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%

erre a genetika dologra mutatok is neked példát mert állatában nem szokták elhinni.

mind ketten profi testépítők,egyik mai Denis Wolf neki nem jó a vádlija és hiába edzi keményen nem akar javulni.

a másik pedig egy régebbi testépítő Dorian Yates,na neki soha nem volt probléma a vádlija nőtt mint a bolondgomba és a formája is jó.


Denis: [link]


Dorian: [link]

2011. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én elhiszem! De azért próbálok valamit tenni ellene :)
2011. okt. 15. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezés.
2011. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szembeállsz a szekrénnyel, belekapaszkodsz, és felemeled a sarkad, hogy érezd a csúcsösszehúzódást a vádlaidban, majd leengededmagad, de nem teljesen ezt ismételgeted, majd csinálhatod féllábon, sajöbbi. a lényeg, hogy kontrolláltan, lassú negatív szakasszal. Tehetsz egy könyvet is a lábad alá. hogy vizszintes alá is le tudj menni. azért pár százat meg kell belőle csinálni :)
2011. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fromjezus ***** válasza:

Én csak szabadsúllyal edzek rá!

Lépcső egyik fokára állok, s egy lábbal talppárnára emelkedek s amikor visszaereszkedek akkor maximumig tudom megnyújtani. A lépcső azért jobb mint a talaj mert nagyobb tartományt tudsz használni. Jah és kell egy kapaszkodó mert egy lábbal nem könnyű egyensúlyozni és a maximális erőfeszítésre koncentrálni egyszerre.

2011. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hegyre futás/gyaloglás is megdolgozza rendesen. tudom, nem otthoni módszer (csak ha van megfelelő futópadod), de ingyen van...
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a választ! Hasznosak voltak számomra, ment a zöld kezecske :)
2011. okt. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!