Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a világ legjobb pankrátora?

Ki a világ legjobb pankrátora?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 20:44
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
72%
Hulk Hogan
2011. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Erre nehéz válaszolni.

A leglátványosabb John Morrison,de neki a karizmája nem olyan erős,nem szedik szét érte a stadiont.

Hogan meg iszonyat karizmatikus,de valljuk be nem a legtechnikásabb,de így is megőrültek érte.

Ha ezeket figyelembe vesszük,akkor az igazi pankrátor megtestesülése lehetne mondjuk The Undertaker.

Óriás testalkat,karizmatikus,nagyszerű előadó és megfelelően színes a technikája.

És nem hallottam még olyanról,aki ne kedvelné,míg a többi pankrátor azért megosztóbb.

The Rock is egy jelenség.Neki már bunyóznia sem kell és megőrülnek érte.Kiáll nyomat egy stand up-ot és minden róla szól.

2011. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 /Anita_'94/ ***** válasza:
90%

The Undertaker.

A régiek közül talán Randy Savage és Ultimate Warrior.

Nézegettem Vintage Collectiont-t és nekem a régiek (WWF) sokkal jobban tetszettek, egyedibbek voltak. A mostaniak talán látványosabban csinálják, de olyan egyformának tűnnek.

Meg persze ott volt még Mr Perfect, a neve is önmagáért beszél :)

2011. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem triple H a legjobb
2011. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
66%
jelenleg CM Punk a legjobb
2011. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

GreenTea


Triple H és CM Punk

2011. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
John Cena
2011. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Degarago ***** válasza:
Nehéz kérdés, de sajnos sok hülye választ láttam... A mostani legjobb pankrátor aki a címét őrzi még tudtommal Mark Henry, de őt is sokan legyőzték lásd 2008! The Undertaker vs Bid Daddy V vs Mark Henry, mint tudjuk néhányan Undertaker ezen a meccsen megállíthatatlan módon verte le a két nem épp kis darab pankrátort. John Cena és Randy Orton a 2 esélyes a világbajnoki címre, de őket is sokan padlóra fogták... Hulk Hogan a XX.század legjobb pankrátora nem a XXI. századé nem is tudom miért vetettétek fel... Triple H nálam is örök kedvenc, de sajnos ő már visszavonult mikor legjobb barátja, társa Shawn Micheals abbahagyta. The Rock a legjobb pankrátor a világon, de ő már nem pankrátorkodik. Január 8-án ez kivételes eset mikor John Cena meg ő ringbe szálnak R-Trooh, és The Mazee ellen. Nálam örök kedvencek maradnak: Triple H, The Rock, Randy Orton, The Undertaker, Rey Mysterio( a legtechnikásabb pankrátor), John Cena és Hulk Hogan:)
2012. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sworley válasza:

Ha technika akk Sin Cara is nagyon tud de rey Misterio Meg John Morrison-nak a fájdalom űrhajója az nem semmi! Én Hornswoggle-ét is szeretem szerintem a leg viccesebb:D

Am Seamus a kedcvencem mer annaki is van pár vicces pillanata meg tud is! Túlélőtúrát ne felejtsétek el ma nézni :D

2012. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Nekem a kedvencem Igaz nem sokszor nyernek de akkor is : Dolph Ziggler és The Miz. És hát ott van a világklasszisok Randy Orton , John Cena, Cm Punk


De a leg rosszab leg bénább szerintem:David Otunga :P

2012. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!