Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelő lenne az...

Milyen tömegnövelő lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2,5 éve folyamatosan edzek heti 3-4 alkalommal, személyi edző által összeállított edzéstervvel (aki mellesleg az egyik haverom), és zavar, hogy eléggé erőteljesen megálltam a növésben. Eddig natural-os voltam, de szeretnék kipróbálni valami kevésbé kártékony tömegnövelőt. Biotech-es termékre gondoltam, így szeretném a segítségeteket kérni. Mi a leghatékonyabb "cucc" amivel ismét növekedést tudok elérni.
2011. okt. 20. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki megkérdezné... igen otthoni lakberendezés szeretnék lenni, pl.: kétajtós szekrény :D
2011. okt. 20. 21:56
 2/5 dirtboy ***** válasza:

először is a tömegnövelők nem kártékonyak. nyugodtan meg nézheted miből is állnak./szénhidrátok,protein,vitaminok,kreatin esetleg/

nincs benne semmi kártékony.

amit elérhetsz velük az az hogy több tápanyaghoz jut a tested és kész ennyi nem több.


először ne tömegnövelőt vegyél hanem egy úgymond házi tömegnövelőt próbálj ki./hidd el nem sokban tér el az összeállított tömegnövelőktől viszont árban igen kedvező és kb.ugyan olyan/.

alapanyaga:

-protein, lehet tejsavó de lehet kevert is 1-1,5 adagnyi /ajánlom a power proteint ez kevert protein/

-dextróz más néven szőlőcukor,ez egyszerű szénhidrát és gyorsan szívódik amivel jó magas inzulinszintet csinál és pont az kell edzés után

-maltodextrin,ez ugyan azért kell mint a dextróz és ez is gyorsan szívódik,szintén szénhidrát

-kreatin monohidrát 5g

készen is van.


ez a tömegnövelő keverék csak edzés után menjen és a szénhidrátot úgy adagold hogy ha mondjuk 80kiló vagy akkor 40g dextróz és 40g melto.

ha csak mondjuk dextrózt veszel akkor pedig mehet 80g dextróz.

a lényeg hogy a két szénhidrát összesen maximum 1g/tskg legyen.

2011. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy 191 cm vagyok (91kg) és így nekem 2-szer annyi ideig tart valamit elérni, mint mondjuk egy 165 cm-es embernek.
2011. okt. 20. 22:19
 4/5 dirtboy ***** válasza:
de a kajálásba nem szól bele a magasságod úgyhogy no problemo.
2011. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat étkezem szóval azzal nincsen problémám. A héten meglátogatom az Arénát.
2011. okt. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!