Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallgassak az edzőmre vagy ne...

Hallgassak az edzőmre vagy ne (25 éves tapasztalata van)?

Figyelt kérdés

Hello mindenki! körül belül 5 éve foglalkozok testépítéssel és körül belül egy éve edzek edzővel nah most megbeszéltük az edzőmmel (normális személyi edző), hogy elkezdek kokszolni edzői felügyelet mellet. Úgy gondoltam hogy ez talán így a legértelmesebb (már ha ez lehet az ) és itt jön a bibi, hogy az edzőm azt mondja hogy folyamatosan kokszoljak egész évben csak minimális dózissal és váltogassam a hatóanyagokat. Az indok pedig az, hogy így nem sokkolom le a szervezetemet nagy dózissal tehát nem teszek benne akkora kárt mintha az átlag dózist használnám és ugye nincs vissza esés sem tehát nem lesz az h kúra alatt nagy vagyok utána meg "fonnyadt". CSak, hogy erre ugye a sok "gyúrós" (edzőtermi "guru") azt mondja h hülyeség inkább nyomjak nagy dózist kúra szerüen mert úgy nem lessz gáz.

Nah hát remélem hogy tudtok segíteni mert elég elveszetnek érzem magam, mert ugye az edzőm véleménye adott tehát nem fordulhatok hozzá a kételyemmel mert elmondta az érvelését a gyúrósok is elmondták és most nemtudom h kire halgassak (ha már ugye elhatároztam hogy kokszolni akarok és okosan, dehát ebben nehéz okosnak lenni...).

Érvelnétek is? Csak azért hogy megértsem mert az edzőm is érvelt és meg szeretném érteni. előre is köszönöm a választ!

Üdv!


2011. okt. 24. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
5 éve foglalkozol vele és testépítőnek mondod magad? tudod ez egy sport nem értem manapság miért lusták az emberek pedig koksz nélkül is lehet szép eredményeket elérni akár hobbi szinten is..továbbra is azt tanácsolom mondj le a kokszról..légy kemény tűzz ki célt magad elé
2011. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát tudod nagyon jól hogy naturálisan nem tudsz olyan eredményeket elérni amineneket kokszal és a célom eléréséhez szükségem van kokszra edző szeretnék lenni és ehhez el kell adnom magam már járok iskolába stb... Csak ez a része még egy kicsit homályos nekem sőt nagyon mivel még nem csináltam és nem tudom hogy most az edzőm keresni akar rajtam (nyílván akar de nem mindegy h árt-e nekem vele vagy nem) vagy nem és ezért szeretnék valami normális alátámasztást az állitásásnak (nem csak tőle) vagy ellenérvelésést csak eddig még sehol nem kaptam...
2011. okt. 24. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
jó ha neked jobb tesvérem kokszoljál és letojom de visszasirod majd ezt a napod egyszer majd...
2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek a koxhoz, de az elmondottak alapján vagy az edződ se, vagy át akar b.szni.


A másik dolog, hogy naturálban valóban nem tudsz "hatalmas" lenni, de azért ahhoz elég, hogy eladd magad mint személyi edző...

2011. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak egy dolgot kérdezek: ha a leendő (vagy addigra valós) "ügyfeleid", edzettjeid megtudják (és hidd el, megtudják, mert a falnak is füle van, és sohasem kussol), hogy kox segítségével érted el azt, ahogy kinézel, mennyire leszel hiteles?
2011. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 marci936 válasza:
Én még megértem, hogy nagyobb akarsz lenni, és ehhez kell a szteroid az 5 év elég sok ahhoz képest amit manapság a sok lusta,türelmetlen p*csök csinálnak "tisztán", de egy személyi edzőnek nem kell 45-50-es kéz, és szerintem mindenki tudja, hogy nincsen 100kg-os naturál..., szteroidot csak akkor használj, ha versenyzésre adod az ÉLETED minden eköré akarsz épiteni. Amúgy a kérdésre is válaszolva, egy jó orvos felügyeletével, kellő elővigyázatossággal, kezdésnek gyengébb szerekkel, jobban jársz, ha ciklusosan használsz szteroidot, ha jól levezeted, pár kilógramm megy le, nem leszel "fonnyadt". Állandóan ne használj semmiképpen!
2011. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, már hogy ne lehetne 100 kg naturálba valaki? Elég ha pl 190 centi fölött van, nem olyan nehéz úgy össze szedni 100 körüli súlyt. Nekem van focista oszt társam, életébe nem látott súlyzót, focista a gyerek, tehát képzelheted mien vékony, de 202 centi magas, úgyhogy 92 kiló, erre kicsit gyúrna böven meglenne 100, ugyh csak okosan.
2011. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 marci936 válasza:
Figyelj szerintem aki érteni akarta, az értette is, ennyi erővel bármilyen extrém esettél is példálozhatnék, tegyük fel a kérdező 70kg minek akar hizni mikor, nyertek már azzal világbajnokságot, de emlitsük meg 162cm volt a mexikói úr... Sok minden függ a csont sűrűségétől,genetikától, de 4 esetleg 5 év után annyira belassul a fejlődés, 1-1kg tiszta izomnak is örülhet az egyén ha naturálon fel tud szedni.
2011. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah hát köszönöm a válaszokat! Azt hiszem ezt átbeszélem az edzőmmel mégegyszer
2011. okt. 27. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
annyi féle kiegészítő van a kreatintól kezdve a glutaminon át hogy szerintem nem érdemes szteroidot használni
2011. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!