Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A balett vagy az amerikai...

A balett vagy az amerikai foci nehezebb?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel azon vitatkozunk,hogy mejik a nehezebb..

mert ő balettozik és azt mondja hogy az nehezebb én pedig amerikai focizom és szerintem az nehezebb..


16/L


2011. okt. 24. 22:05
 1/9 anonim válasza:
a baletthez erőnlét és hajlékonyság+ jó egyensúly is kell, biztos nagyon nehéz lehet, szerintem nehezebb az a.focinál, bár még nem balettoztam, a másikkal ellentétben
2011. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapból szubjektív annak a megítélése hogy kinek mi a nehéz...Az alanytól függ:D Ha mondjuk egy halat abból a szempontból vizsgálunk hogy milyen jól mászik fára, akkor nyilván a majmok között nem lesz valami sikeres, és vice versa, a majom sem lesz az úszás bajnoka. A baletthoz csak egy nagyon kiválasztott kevésnek megfelelő az alkata, ami többnyire adottság kérdése, tehát eleve nem nagy ráhatásod van arra hogy Isten milyen külső és belső tulajdonságokkal áldott meg:)


Az én szótáramban a "nehéz" valami olyan dolgot jelent amit képességeim és erősségeim együttes, komplex felhasználásával tudok megoldani, és nem csak egy bizonyos tulajdonság megléte az, ami számomra ezt lehetővé teszi.


Ez ( http://www.youtube.com/watch?v=Wv48g5DTbr4 ) szerintem sokkal nehezebb, és sokkal több fizikai és mentális feltétellel teljesíthető mint ez ( http://www.youtube.com/watch?v=C0Y9wt3XkHo ).


De mondom, alapból ha a két ember akit összehasonlítunk nem tudná ugyanazt a dolgot csinálni (az egyik mondjuk vékony testalkata miatt nem éppen lenne alkalmas Linebacker-nek:D, a másik meg szédülés nélkül nem tud fordulni kettőt a saját tengelye körül) akkor teljesen felesleges a dologról beszélni is. A látásmódot amivel a kérdésekre adott válaszainkat vizsgáljuk, a döntéseinket hozzuk, és ami személyiségünket befolyásolja az egyének különbözősége határozza meg. Azok a tulajdonságok, tapasztalatok amiket születésünkkor hozunk magukkal befolyásoló tényezők. Nincs két egyforma ember. Mindannyian egyediek és megismételhetetlenek vagyunk a jelen formánkban, még ha oly sokan szeretnek is általánosítani és sztereotípiákkal dobálózni manapság:)


Minden relatív.

2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Glissade* ***** válasza:
100%

Az amerikai focit nem próbáltam még, de balettozok:)

Biztosíthatlak róla, hogy nehéz tánc:D


De egy balett alkatú lánynak valószinűleg a balett fog jobban menni, egy két ajtós szekrény fiúnak, meg a foci:)

2011. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hátokééé :D és mind1ink nemmondok semmit
2011. okt. 27. 20:37
 5/9 anonim válasza:
szerintem próbálj csak egy triplát forogni, vagy tartsd meg csak 10másodpercig a lábad a fejed mellett.. majd fuss 2kört labdával a kezedben:P na melyik ment könnyebben??.......
2012. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsó hozzászólónak: Hülyeséget írtál azzal, hogy fuss 2 kört labdával.. Ha tudnád, hogy folyik egy amerikai foci edzés szerintem kicsit megváltozna a véleményed Pl.: adott egy 100m es egyenes szakasz kezded 25 SZABÁLYOS fekvőtámasszal, futsz 100m-t a másik oldalon megint 25 öt vissza futsz 24 megint oda 24 vissza 23 oda 23 és ezt 3 sorozatban. Ez csak egy példa volt a sok közül..
2013. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző vagyok, nehogy valaki tévedésbe essen, a 25 fekvőtámasztól egészen 1-1 ig megyünk.. Csak a félreértések elkerülése végett.
2013. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

utolsó, fekvőtámaszozni egy átlagos jó kondícióban lévő ember is tud, sportolónál meg főleg h alap!

a 2sport nem összehasonlítható, de technikailag egyértelmű, hogy melyik a nehezebb......

2013. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Komolyan amerikaifocizol? Én is *-*

Bejelölsz facebookon légyszi (ha nem gond)? Nem sok amerikaifocista lánnyal lehet találkozni...:) (facebook.com/vera.budai.5)


Ez személyfüggő szerintem...például nekem nem menne a balett merr nem olyan atestalkatom, de viszont az amerikaifociban nem vagyok rossz...nővérem most balettozik, neki pedig az amerikaifoci nem menne....:)

2014. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!