Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehetek ilyen gyenge?

Mitől lehetek ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
semmi energia meg erő nincs bennem reggel 4 kor kellek és 5 re érek haza a suliból ,alig bírok dolgokat felemelni a kezemmel hülyeségből kicsit meglöktek én meg elestemm majd nem pedig csak egy kicsit löktek meg ,kezem alig bírom felemelni,vissza akarok menni sportolni de nem tudom van e így értelme ,hogy lehetne ezt ki küszöbölni vagy egyátalán mitől van ez a gyengeségem
2011. okt. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tespedsz egész nap a gép előtt.
2011. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neutronlovag:hogyan tespedhetne egész nap a gép előtt,hogyha 5kor kel,és 5kor ér haza?


Am ha csak gyenge lennél,akk azt mondanám,h mert nem sportolsz.De mivel az ilyen szintű gyengeség már télleg nem normális,és mivel VISSZA akarsz menni sportolni,ezért gondolom,h nem vagy ilyen nagyon elpunnyadt gyenge sovány/kövér gyerek,ezért sztem mindössze annyi oka van,h qrva keveset alszol.Maximum 9re ágyban kell lenned,és akk kicsit élénkebb leszel.

2011. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*4kor kelsz,bocs.És akk 8kor kell ágyban lenned.


Nem írnál 1 magasság-testsúly arányt?(Meg ha lehet,és tényleg nem akarok a személyes dolgaidba belekutakodni,szal természetesen nem kell válaszolnod,de kíváncsi lennék,h miért kelsz ilyen korán?)

2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy feltesz egy kérdést nem jelenti azt, hogy akarja. Ha igazán akarná akkor szakítana rá időt akár otthon végezhető dolgokat pl fegyencedzés, futás, stb.
2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szoktam itthon edzeni , 170 magas 80 kiló vagyok9 után érnék haza az edzésről ha még járnék szal nagyon fárasztó mert alapból fárdat vagyok azérrt megyek olyan korán mert suli van már mondtam és messze van meg 0 adik stb...
2011. okt. 26. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam,nem alszol eleget,az edzés már túl sok lenne.
2011. okt. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!