Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobai taposogeppel mit...

Szobai taposogeppel mit erositek? Milyen gyakran kene hasznalnom hogy esetleg formasabb labaim legyenek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Senkinek sem ajánlom, hogy otthoni kondigépet vegyen, bármennyire is lelkesnek és eltökéltnek érzi magát a használatával kapcsolatban. Mivel ezek az "olcsó" otthoni gépek nem túl hatékonyak, ezért elég hamar megunják a használatát és a továbbiakban, mint fogas vagy törülközőtartó funkcionál. Ezen kívül a nagy otthoni edzéskedv is pár nap alatt alábbhagy, motiváció hiányában. Ezért ajánlott inkább konditerembe, társaságban edzeni, ahol több (és jobb) gép is rendelkezésre áll, és sokkal változatosabb, hatékonyabb edzést lehet végezni. Ha valaki mégis ragaszkodik az otthon edzéshez, annak tudnia kell, hogy valamirevaló kardiógépet 1 millió forint alatt csak használtan kap, az olcsó "tescós" gépek pedig pontosan annyit is érnek amennyivel olcsóbbak. Aki nem hiszi, nyugodtan kipróbálhat egy ilyet, majd utána egy termi (LifeFitness, Technogym, Precor, stb...) gépet és megérti miről beszélek.
2008. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A hozzászólónak nincs igaza. Én használok taposógépet,amit vmi áruházban vettem, és nagyon szeretem. 3-4 éve használom mindennap 30 percet, és nagyon is használ. Formázza a vádlit, a combot, feneket vékonyítja. És a hasat is mozgatja. Előszőr nehezen ment, megkell szokni. 20 percnél tovább érdemes csinálni, mert 20 perc mozgás után indul csak be a zsírégetés. Ajánlom mindennapi használatra, ha így csinálod eléred a kívánt eredményt, persze azért figyelj a táplálkozásra, és a 2 l folyadék fogyasztására. (lehetőleg víz legyen)A konditermek is nagyon jók, de nem bizti,hogy mindenkinek van rá keret, no és persze ideje. Az aerobik is nagyon megmozgat, én újabban űzöm, a taposógép mellett.
2008. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én is használok taposót, egy előbb említett "profi" gép van a teremben. Nagyon nagy, otthon el sem férne. Én váltogatom más gépekkel, mert hozzá tud szokni az izomzat, ha egyfajta mozgást végez mindíg. Az első válaszolónak van igaza, én is próbáltam ilyen "áruházi" gépet, de ég és föld a különbség. Én azon nem tudnék edzeni. Mondjuk aki még sosem próbált igazi taposógépet, annak lehet, hogy jónak tűnik, mert nincs mihez viszonyítania.
2008. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

:-))

Üdvözlöm, aki lepontozta a válaszomat.

Kár, hogy nincs fotó itt, kíváncsi lennék rá. Mondjuk én elég régóta edzek - nincs problémám az alakommal, csak a kérdezőnek szerettem volna segíteni.

2008. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!