Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Léteznek illegális pénzért...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Léteznek illegális pénzért folyó verekedések?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy léteznek-e olyan bunyók, mint a filmekben, hogy fogadásokat kötnek bizonyos illegális bunyókra, és aki győz az viszi a pénzt...

Állítólag vannak úgy halottam, szóval kai tud valamit iylesmiről írjon! :)


2011. okt. 27. 16:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
mondom, ha tudnám már leírtam volna, legalább privátba. de ha megtudsz valamit, akkor esetleg rám is írhatnál.
2011. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igen az tény, de nem bunyózni akarok, és bajt keverni, hanem csak szeretnék részt venni olyan harcban, ahol nincsenek szabályok, és kiállni pár harcossal, csak nem tudom, hogy iylen hely tényleg létezik-e, vagy csak a filmekben! Ahol pl XY Janika embere, és Petike embere YY megküzdenek, és fogadnak pl 1:3hoz, és XY győz a végén :D Ilyesmrie gondoltam! :)
2011. okt. 27. 18:53
 13/38 anonim ***** válasza:
lehet hogy van ilyen hely, de lehet,hogy jobb kimaradni az ilyenből,mert maffia és ilyesmi keze biztos hogy benne van-ha létezik egyáltalán ilyen az országban
2011. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is így van, de azért kíváncsi lennék mégis milyen lehet!
2011. okt. 27. 18:56
 15/38 anonim ***** válasza:

milyen lehet, jó kérdés.

szerintem olyasmi, mintha ütnének feléd, te kitérsz, lerántják a karod, kinyomják az egyik szemed, majd tökön rúgnak, és ahogy összegörnyedsz addig fojtanak, míg eszméletet nem vesztesz. legalábbis az egyik fél valahogy így végezheti, ha egyáltalán életben marad.

2011. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
NEm hiszem, hogy bárki is meghalna ilyen rendezvényeken, msot halottam, olvasgattam, hogy lengyelországban vannak iylesmik elvileg, és komoly pénz fogadások is vannak, de hogy hol arról fogalmam sincs
2011. okt. 27. 19:04
 17/38 anonim ***** válasza:

én mondjuk.. van egy összeg ami alatt nem is szívesen nyomorítanék meg másokat, ha nem muszáj. úgy meg nehéz bunyózni, hogy te csak óvatosan ütsz, de lehet neked meg vitál pontokat támadnak, hiszen le akarnak győzni és nincsenek szabályok.

tudod hol van amúgy sok szervezett bunyó? húú bazz.. a Késes Krisz (innen fórumról ismerheted a nevét, ha szoktál itt olvasgatni) sporoni, dee.. nem jut eszembe hol tanul.. de ott vannak bunyók. nem tudom mennyire vannak fogadások, de ott inkább ilyen körülmények között mennek a bunyók, viszont az utcán nagyobb a biztonság mint pl. Pesten!

ha eszembe jut a város, majd írok..

2011. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Mosonmagyaróvár :)

az sincs ugyan a szomszédodban, de ha van időd utazgatni, ott megtalálhatod, amit keresel.

2011. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
OKé, ksözi az infót! Én egyébként kyokushin karatézom jó pár éve, országos bajnok is voltam, önvédelemt is tanultam 3 évet, jiu jicut is, tanultam sok kyusho pontot (vitál pont) Elég magas tapasztalattal bírok, szóval leeht hogy kiállnék pár emberrel, ha létezik iylesmi harc...
2011. okt. 27. 19:13
 20/38 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Én vagyok az Aczél által említett ember. Igen Mosonmagyaróváron vannak ilyen témák, egy sportcsarnok kézilabda termében van ez. Egy shotokan karate mester szokta megszervezni. Hasonló amire te gondolsz, MMA kesztyű van, na meg fogvédő, aztán mehet a dara. Bár ilyen ritkán van, mert nem egyszerű összehozni, amúgy az említett shotokan mestert ezért ki is tiltották a sportcsarnokból, kész csoda, hogy nem lett belőle nagyobb balhé. Fogadások k*rva ritkán vannak (eddig talán kétszer volt össz-vissz, akkor sem volt marha nagy tét). De lehet tolni fegyverrel is (bot, nunchaku,életlen tompa fémkard, ...stb.) bár ilyenkor valamivel több a védőcucc, annyi, hogy van fejvédő is. Hány éves vagy amúgy kedves Kérdező?


Késes Krisz

2011. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!