Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jó ez a fajta edzésmó...

Mennyire jó ez a fajta edzésmódszer?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ruR1HLYLNT8


Én eddig olyat csináltam, hogy az első sorozatban mondjuk 15 ismétlés, könnyű súllyal, aztán 12 ismétlés nehezebb súllyal, aztán az utolsóban (ami kb 4. vagy az 5. sorozat) olyan súlyt használok amit kb 2szer 3szor tudom max kinyomni.

De ez a fajta ami a videóban van, hogy a 4 sorozatot úgy nyomja le hogy köztük meg sem áll, és a kisebb súly felé halad de próbálja tartani a mindig ugyanannyi számú ismétlést az mennyire jó? Vagy jó ez is, és jó néha felváltva csinálni a kettőt, hogy az izmok ne szokjanak hozzá az egyikhez?


2011. okt. 28. 21:14
 1/3 dirtboy ***** válasza:

persze ez is jó lehet ami a videóban van,egyébként nehogy azt hidd hogy ez a csávó találta ezt ki.

de neked kell végül is kitapasztalni hogy mi válik be igazán neked.

2011. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet váltogatni fogom, hogy egyszer így csinálom egyszer meg úgy. Nehogy nagyon monotonnak találja a szervezetem és ráunjon ha csak egy módszert alkalmazok hosszú időn át :)
2011. okt. 28. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt huzamosabban így nem lehet csinálni. Néha belefér, de meglepődnék, ha ettől nőtt volna meg.
2011. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!