Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumba vagy Rubint Réka napi...

Zumba vagy Rubint Réka napi 20 perc önmagadért?

Figyelt kérdés
Vagy váltogassam a kettőt?comb fenék és vádli formásítást szeretnék. A valaszokat elòre is köszi:)
2011. okt. 29. 02:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb ha váltogatod, mert egy idő után bármelyiket is csinálod hozzászoksz. Én Rubinttal kezdenék és utána Zumba hogy ne a jóból mnejek uncsizni hanem fordítva:)
2011. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez a két tipikus női jajjjdejófogyjunkle mozgás. Kb. semmit nem fogsz elérni vele.
2011. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Próbáltad már? te meg a tipikus nagy a p.ofám de tapasztalatom 0 vagy.
2011. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, ebben nincs tapasztalatom. Mert nem szerettem volna, hogy legyen.


Olyan hogy formásítás, önmagában nem létezik. Fogyás és izmosodás van. Ha puha (löttyedt) vagy, akkor túl sok zsír és túl kevés izom van rajtad, de mivel fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre, választanod kell, hogy melyiket szeretnéd (először).

Az izmosodáshoz tömegnövelő étrend és súlyzós edzés kell, a fogyáshoz szálkásító étrend, aerob edzés és persze nem árt a súlyzós sem.

2011. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi és ezt nem lehetett vna leírni először?
2011. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
nem, mert a kérdező még így másodikra sem fogja megfogadni. meg hát ugye nagy a pofám. én már hozzászoktam, de ti nem :D
2011. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindjárt más válasz volt,sokan bejönnek helyekre ahol válaszolnak csak nem a kérdésre hanem véleményt nyilvánítanak amire nem kérte őket senki, az a kérdés melyiket válassza vagy esetleg felváltva csinálja e, nem pedig hogy használ e vagy sem. És tartom a véleményt használ mindkettő.
2011. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
sz.r alak vagy te dilisnyuszi
2011. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm:))

dilisnyuszi te megnem értem h mért írtál ha csak offolsz:DDde komolyan azt hittem ebben a témában nem kell leírni h normális válaszokat kérek de ezekszerint mégis:)

2011. okt. 29. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
16:35, köszönöm a bókot :D dehát kérdező, nem offoltam, leírtam hogy mi lenne a legjobb megoldás NEKED.. na mindegy...
2011. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!