Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Napi 400...

16 éves vagyok. Napi 400 teljesen szabályos fekvő 2 héten keresztül milyen eredményre vezethet? (10x40)

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 23:10
 1/9 anonim válasza:
lefogysz egy kicsit :D
2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, csak a kezeimet szeretném jobban kigyúrni.
2011. okt. 30. 23:13
 3/9 anonim válasza:

én értelek.

de

1. nem szabad minden nap gyúrni, mert akkor nem épül, csak leépül az izomzat. kell tartani pihenőnapokat.

2. hosszú hónapok kellenek ahhoz hogy látszódjon valami.

2011. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
picit megerősödnél, és ennyi.
2011. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
ez még mindig jobb mint szétcseszni magad az edző terembe a kva nagy súlyokkal és beszedni minden fos tömeg növelő szert
2011. okt. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 hét alatt aligha fog történni bármi is
2011. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


menj a p1csába a kis provokáló,szánalmas,hozzá nem értő válaszaiddal hülyegyerek!!!!

2011. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
ez a hülye 67%-os mindenhova beír valami baromságot, egy értelmes dolgot nem írt még
2011. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

"ez még mindig jobb mint szétcseszni magad az edző terembe a kva nagy súlyokkal és beszedni minden fos tömeg növelő szert"


Tök igaza van, de nyugodtan pontozzatok le a rákba engem is. Következetesség, fokozatosság és türelem! Ezek nagyon fontosak a kondizásba, én is csináltam. Ugyanabba a korban kezdtem el mint te, csak ugye hasonlóan a többi gyökér akkori haveromhoz, azthittem hogy akkor leszek vagány ha náluk mindig nagyobb súlyokat nyomok ki BEMELEGÍTÉS nélkül. Így történt az, hogy 17 évesen bemelegítés nélkül kezdtem el szériázni 80 kilóval. Mondhatom, 23 vagyok és fáj, ropog mindkét vállam, a könyököm, a csuklóm. Ésszel csinálj mindent! minden nap 10x40 sok. de ezt neked kell érezned. ha minden nap elfáradsz mint a sz*r, fáj ez-az, akkor valami nagyon nem oké az edzésben. csináld ösztönösen, ha úgy érzed jól esett, jó volt, akkor az tényleg jó edzés volt. a szervezet nem hülye, jelez ha valami gáz van, fájdalom formájába. nem attól leszel vagány gyerek hogy két héten keresztül 400 fekvőtámaszt csinálsz minden nap. én is marhaerős lettem 18 éves koromra hála a kemény edzéseknek, de egyáltalán nem lettem vagányabb. inkább fokozatosan kis súllyal és kevesebbet, de ne fájjon, és érezd jól magad! sok sikert!

2011. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!