Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem akkor a fegyenced...

Hogy kezdjem akkor a fegyencedzest?

Figyelt kérdés

hat ez mar a nemtudom hanyadik kerdesem ezzel kapcsolatban mar total szegyen!

na az alenyeg hogy olvasgattam ma a neten s lattam hogy van ez a CALISTHENIC edzes!

ez a fegyencedzes nagyjabol igaz?

na most abban van olyan hogy tolodzkodas is !

mindent tudok mar nagyjabol ..aztan lattam olat hogy 300 edzesterv s uglatom az elegge hatasos!

a CALISTHENIC sok helyen ellentmond a fegyencedzesnek pl hogy ne pihenjunk a gyakorlatok kozott es azt hogy sokat csinaljunk beloluk!!

milyen gyakorisaggal kell edzeni a calisthenic edzes szerint tehat vannak ott olyanok mint fekvotamasz stb stb s ezeket akkor minden nap csinaljak agy minden masodik nap?

lehet e a calisthenic edzesekhez sulyzos edzeseket beiktatni??

annyi oldal atneztem ezzel kapcsoatban,a hatasairol tisztaban vagyok mar hogy milyen erosek lahatunk a (videok jok)

na akkor most veglegesen hogyan kellene edzeni hogy jo legyen ez idegesit csak mar!

koszoom hogy ennyien valaszoltak mar a sok kerdesre amit feltettem de nem tudtam megynyugodni mindig bizonytalan lettem!

nem tudna nekem valaki eg yolyan edzestervet mondani a callisthenic edzeseköl s a fegyencedzerol ami jo s nagy hatast ert el vele?

mi a jobb a calistheic vagy a fgyencedzes?

a 300 edzesprogram hatsos?? kepeken latni de nemtom hogy joo e meg az aztmondja 4 honap oszt elerheto az az erö!!

na most ez meg bizonytalanabba tett na szavasz ennyi!!

kesz!

ez az edzesterv jo:

hetfon fekvotamasz es guggoas plusz labemeles huzodzkodas

kdden fekv. guggols majd hid es kezenallas fekv

ezekoze lahet sulyzost is betenni de van jelentösege?

vagy csak hasznaljam ajo magaviseletet?

mar en is belefaradtam a kerdezgetesbe de sose tudok mar biztos lennia dolgomba


2011. okt. 16. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A gond az hogy sokat nem értettem az irományodból. Én próbálkoztam a fegyencedzéssel, nem azt mondom, hogy kamu, meghogy nem válik be, nem hatásos, de hidd el, sokkal jobb, ha konditerembe mész edzeni, esetleg egy személyi edző segítségét kéred. Amúgy nem fejezted be a heti edzésterved leírását (keddnél abbahagytad), de ahogy ezt így látom, nem nagy dolog. Én kondiba járok, nekem a fekvőtámasz, guggolás, lábemelés csak bemelegítés, pedig csak 2 hónapja járok rendszeresen.
2011. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással nem tudom mit eszik benned dilisnyuszi :D


Hogy válaszoljak is ahelyett, hogy billentyűket verdesnéd elkezdhetnél edzeni próbálgathatod és meglátod mi jön be neked jobban. És egy kicsit nagyobb határozottsággal még dilisnyuszinál is jobban bevágódhatnál XD.

2011. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dirtboy ***** válasza:
nyuszi nem baranyai misibe szerelmes?
2011. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet a nevet nem néztem csak a stílust. Ezek szerint ebből 2 van.
2011. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
sebaj, Danika is jöhet, remélem Misi nem bánja :)
2011. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 dirtboy ***** válasza:

nyuszi?

misi még nem jelentkezett azóta mióta írtad azt a bizonyos kérdést?

bocsi kérdező az off ért.

2011. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ki az a dilisnyiszi?

nem is ismerem

2011. okt. 16. 17:51
 8/18 anonim ***** válasza:
nem is baj.
2011. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én viszont igen, szóval ne törődj vele, hanem jó edzést!
2011. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 lulu77 ***** válasza:

Oh god. Tök jó hogy ennyire utána olvastál és hogy ilyen lelkes vagy, de a könyvben minden le van írva amit tudnod kell, ha a Fegyenc Edzést akarod csinálni - mellesleg megkérdezném, elkezdted már csinálni is, vagy még mindig csak az "utánakérdezek" fázisban tartasz?


Amúgy mondanám hogy olvasd el a Meztelen Harcost is, és próbáld meg ötvözni, de ha a Fegyenc Edzésről is ennyi kérdésed van, akkor a másik könyvről több hétig kérdeznél asszem.. :D Úgyhogy azt tanácsolom, hogy az első 3-4 hónapban inkább ne keverj túl sokat, csináld a jó magaviseletet, tanuld meg a gyakorlatokat TÖKÉLETESEN kivitelezni, haladj szépen lassan, aztán ha már minden gyakorlat a kisujjadban van elkezdhetsz fikciózni azon, hogy hogyan keverd őket meg hogy alakítsd ki magadnak a tökéletes edzéstervet..


Súlyzót meg ha nagyon akarsz tegyél bele, én nem használok, mert sose szerettem.. Nem is vagyok nagy darab, de nekem pont megfelel így, szálkás vagyok és ennyi nekem elég. ;)


Elmondom még egyszer azért, hogy így zárjak és ez maradjon meg benned... Csináld a Jó Magaviseletet pár hónapig, aztán nyugodtan elkezdhetsz gondolkozni más edzésterven is, meg sűrűbb gyakorlatokon is. De az alapozást csináld "teljesen szabályosan" legalább... Ha akarod leírom én neked teljesen részletesen hogy csináltam az elején meg most hogy csinálom, nem gond. Csak akkor utána ne kérdezz megint ugyan arról még 5-ször... :D:D

2011. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!