Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb felhuzó-, guggoló-, fekvenyomó ruha? (márka)

Figyelt kérdés
És te milyet használsz, mi a véleményed róla, hány kg segít az emelésben?
2011. nov. 1. 00:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ha itt kérdezed gondolom nem lehetsz valami nagy szakértője és ebből gondolom hogy a súlyok sem valami nagyok.

véleményem a fekvenyomó ruháról hogy értelmetlen hülyeség az egész.

most voltam szombaton egy fekvenyomó,erőemlő amatőr bajnokságon és 70kilós emberkék jöttek ott ruhába nyomni erre meg volt amelyik még 100at sem nyomott ruhába.

hát mi ez ha nem szégyen?

jött egy srác 74kilósan nyomott 150kilót ruha nélkül,na az már igen.

szerintem semmi értelme ruhába nyomni,Raw nyomás a király.

lefekszel beadják és vagy ki nyomod vagy nem, de ott legalább te nyomod nem a ruha.

felhúzó és guggoló ruha ügyben nem vagyok képben szóval arról inkább nem mondok véleményt.

ja és egy csúcs szuper fekvenyomó ruha milliós árban van.

de az már rengeteget segít.

2011. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akk gondolom ismered a Sebestyén Tamás-t és a Mikula Norbertet.

amugy meg nem nyomok 200 kg de sztem egy 15 évesnek elég még a 130kg!!

2011. nov. 1. 19:00
 3/5 dirtboy ***** válasza:
56%

a 130 raw-ban kiváló eredmény,ruhában már átlagos

meg kell tanulni a ruhát is használni de mondom,szerintem baromság a ruhás nyomás.

kínaiak azt hiszem azok akik addig fejlesztették a ruhát hogy egy 60kilós kínai nyomott ruhában 200at.

azért ez már nevetséges szerintem.

a fekve nyomásnak a nyers erőről kéne szólnia nem pedig a különböző ruhákról.

2011. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg az a baromsag amit te irsz! ilyen alapon a Forma-1 egy faszsag, mindenki gyalogoljon! bar ez kicsit eltulzott hasonlat volt! ez egy mas mufaj! van a ruhas reszleg, van a raw. a ketto nem uti egymast, fogd ugy fel, mint ha ket kulombozo sport lenne. en speciel mindket reszlegben nyertem orszagos bajnoksagot es imadom! :-) a ruhast is meg a raw-ot is! akkor van/lenne baj ha nem lenne kulon a ket kategoria es egy-egy ruhas nyerne, mert a tobbiek raw-ban nyomnanak. az igazsagtalan lenne. de nincs igy!


Kerdesre:

sok gyarto van, megtobb termek, keresgelj es kerd ki szakerto velemenyet! van szukterpeszes guggolashoz tervezett ruha, a legtobb szumo guggolashoz valo, van szuk felhuzo ruha, van szumo huzo gatyo, van olyan fekvenyomo ruha ami foleg a hasra engedest toleralja, van ami foleg mellre szetdobott konyekkel! igy latatlaban hulyeseg gyakorikerdesek-en feltenni ilyen kerdest! De mivel kezdo vagy, ezert a standart modszert mondom: fekvenyomasnal F6-al, guggolasnal Metal King-el szoktak kezdeni, es ez utobbi mehet felhuzashoz is, foleg ha szukon huzol, oda nagyon passzol! szumohoz kevesbe.

2012. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyes vagy egy F6 35-40, egy Metal King 45-50 kg-ot tud segiteni, huzasnal 15 kg, ha nagyon ugyes vagy 20-at (foleg ha a vegso szakaszod eros, ez fekvenyomasnal is ervenyes). Szumonal alig 5 kg.
2012. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!