Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tipp, minél hamarabb lemenjen...

Tipp, minél hamarabb lemenjen a spárgám? A talaj és köztem van kb 25 cm. :S

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyújtsál sokat, nagyon egyszerű.
2011. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyújtás ^_^
2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja egyet értek a kérdezővel harmadikos vagyok első óta sportolok még mindig nincs lent a spárga pedig nekem csak 5 10 centi kéne.Szerintem itt nem nagyon elég nyújtani.Gimnasztikára fogok járni biztos vok benne hogy úgy le fog menni :)
2011. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nyújtok, nyújtok, főleg, hogy aerobic-ra is járok ezért a sok ugrálás miatt még jobban ellazulnak a lábaim...de áh...semmi :( Minden nap kéne nyújtanom???

Ezen kívül még valami tipp????

2011. nov. 1. 21:19
 5/8 anonim válasza:
Én tisztára megértelek.Mondjuk én minden nap nyújtok és hetente háromszor aerobicra járok és semmi.Nem megy le.Nem értem....
2011. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pedig tökre szeretném már, hogy sikerüljön :D várom a tippeket :D
2011. nov. 2. 14:19
 7/8 anonim válasza:

Tudod van 1 módszer.Én se tudom a spárgát de sokat fejlődtem emiatt a módszer miatt.Angol spárga:

Menj le spárgába amennyire csak tudsz , a tenyered legyen a talajon mind a 2.És kezd el elöre haladni a lábadat húzd a kezedhez mikor megáltál a menésbe.És így egyre lejebb mész .Majd állj meg és menj továb..Hatásos módszer :D

2011. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én vok 13:56 Ramcsi999 válasza nagyon jó.Kipróbáltam és most ment le.Ilyen gyorsan hat??Hát nem tudom de azért köszi ♥
2011. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!