Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem mostanában edzőterembe járni, és szeretnék valamennyit itthon mozogni. Tudom h az otthoni súly nélküli edzés nem helyettesíti a rendes súlyzós edzést, de a semmitől mégicsak több. Klasszikus fekvőtámasz/felülésen kívül milyen gyakorlatok vannak, és mennyit célszerű belőlük minimum csinálni naponta?
2011. nov. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz helyett egykezes fekvő, egylábas guggolás, ha szúpermen vagy egykezes húzódzkodás stb. Keress rá a fegyencedzésre és a meztelen harcosra.
2011. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lulu77 ***** válasza:
Ahogy Neutronlovag írta, nézz utána a Fegyenc Edzésnek, vagy a Meztelen harcosnak. Zseniális könyvek a saját testsúlyos edzésről, a Fegyencbe több a gyakorlat, a Meztelen Harcosba meg több az új ismeret... De nőni inkább a Fegyenctől fogsz, már amennyire lehet testsúlyos edzéstől nőni... Ebbe van fekvő, guggolás, húzódzkodás, lábemelés, híd és kézenállás fekvő, mindegyiknek 10 lépcsője. De ezen kívül csinálhatsz még tolódzkodást, vádlizhatsz, fekvőtámasz fordítva, az összeset variálhatod más szögekkel hogy nehezebb legyen, konkrétan csak a képzelet szab határokat a saját testsúlyos gyakorlatoknak... :D De ajánlom a Fegyenc Edzést, én Február óta csinálom és nagyon bejön, nem bántam meg hogy megvettem a könyvet! ;)
2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 3. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:

VEDD MEG A FEGYENCEDZÉS C. KÖNYVET ROHADT JÓ ÉN IS HASZNÁLOM.

aMI ESZKÖZ KELL HOZZÁ: kosárlabda, húzódzkodó rúd, tolódzkodót is vegyél

Amit még szerintem vegyél 2 db egykezes sulyzó 10kg max 12kg-ig.De olyan legyen amilyenen te tudod állítani a súly nehézségét

EGYÉBKÉNT TÖBBET ÉR A SAJÁT TESTSÚLYODDAL VÉGZETT EDZÉS MINT A GÉPEK(SZERINTEM)

Heti 1-2 szer menj el futni,

5000-8000 ft max 10000 nél nem lehet több (max a 2db egykezes sulyzó lesz dárga)

2011. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!