Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizásnál ez elég, vagy...

Kondizásnál ez elég, vagy csináljak többet?

Figyelt kérdés
Értem én ezalatt, hogy mondjuk izomcsoportonként csinálok 3 fajta néha 4 fajta edzés típust. És hogy elég e ez, vagy csináljak többet? (ja és a bemelegítést nem számolva csinálok 3 sorozatot mindig mindenből) PL: bicepsznél: franciarúd állva, franciarúd scott padon, francia rúd scott padon szűk fogással, egykezes súlyzóval gyakorlat.
2011. nov. 2. 23:13
 1/3 dirtboy ***** válasza:

mi az hogy izomcsoportonként 3-4fajta edzéstípus? azt hittem a sorozatra gondolsz de azt meg később írtad,szóval nem vágom hogy mi az hogy edzés típus.

nem nehéz leírni egy szabvány edzéstervet ami érthető.

próbáld már meg leírni az edést,és akkor majd tudok segíteni.

2011. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy pl bicepsz:franciarúd állva, franciarúd scott padon, francia rúd scott padon szűk fogással, egykezes súlyzóval gyakorlat. Ezt a 4 fajtát csinálom, és ezekből is a bemelegítésen kívül 3 sorozatot. Így értettem a dolgokat. És a többire is hogy vállra ugyanígy 3-4 fajta gyakorlat, hátra, tricepszre is stb...
2011. nov. 3. 11:14
 3/3 dirtboy ***** válasza:

na ezt így kéne leírni

bicepsz:

- francia rúddal állva 3-4 sorozat

- francia rúd scott padon 3-4 sorozat

-francia scott padon szűk fogással 3-4 sorozat


érted már,így világos és átlátható

elég lehet igen bicepszre ennyi de ne mindig fanciarúd legyen mert akkor nem fogod bírni beforgatni a csuklódat súllyal mert meg szokja a bicepsz meg az alkar hogy mindig a francia rúd szögében emel.

variáld a franciát egyenes rúddal felváltva.

ismétlés számot nem írtál pedig az is fontos.


remélem a többi izomcsoportodat is edzed,a lábakat is.

2011. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!