Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elfáradtam, de már nincs elég...

Elfáradtam, de már nincs elég időm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4. éve készülök felvételire futásból, hol jobb, hol kevesebb sikerrel. Kezdetben, mikor 2000m-t sikerült 11:xx alatt lefutni, mára kb. két és fél perccel lett jobb, de még ugyanennyivel szeretném. Szeptember óta egy üzemben dolgozok, egyszerűbb munkáim vannak, de 8 órán keresztül szinte csak állni kell. Áprilisban lenne az utolsó lehetőségem a megmérettetésre és addig 2 és fél perccel lejjebb kellene húzni az időt és nem tudom hogy, mert hiába hajtom magam görcsösre 1 hónapja, a teljesítmény nem hogy javulna, de még rosszabb lett, vagy ugyanaz maradt. Plusz az a minimális stressz a cégnél is. Hulla fáradt vagyok, időm is csak esetleg karácsony táján van regenerálódni. Kikészülök fizikailag is, szellemileg. Mit tanácsoltok?
2011. nov. 3. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
figyelj a kajálásra mindenképpen, edzés elött ajánlom a Hot Blood-ot (scitec-től) energizáló italpor, jobb, mint az energiaitalok, és egészségesebb :) plusz kiegészítőknek vitaminokat, glutamint, fehérjeturmixot, bcaa-t ajánlanék. Ezek minden sportolónak jól jönnek. ja, a vitaminokat megadózisban szedd! + citrullin malata-t is szedhetsz a regeneráció gyorsítására.
2011. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!