Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem tudok tökéletesen...

Ha nem tudok tökéletesen kajálni, el se kezdjem?

Figyelt kérdés
Egyenlőre saját súlyos gyakorlatokat tudok végezni 2 hónapig,aztán meglesz a fekpadom,guggolóállványom,rudak,és rengeteg súly. 28 éves vagyok,most kezdeném. Csóróság miatt ócska halkonzervből,csirkecombból és sertésből,tojásból tudom bevinni a fehérjét,tápkieg pedig csak edzés után menne egy turmix,max reggel zabbal. A mennyiségeket kb tudom mert utánaolvastam,csak azt nem,hogy tudok-e felpakolni némi izmot ilyen kajával és hogy ilyen későn kezdem.
2011. nov. 3. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csóró vagy (bocs de magad mondtad) akkor szeríntem ne vegyél fehérjekeverékeket meg ilyen "szart".

Hanem vegyél ebböl a pénzböl rendes kaját. Rízs olcsó, egyedül a hús a drága. Tùró tartalmaz 100 gramon 10 gram fehérjét, az k.urva jó, bekapsz naponta egy nagy adag turót, pár darab tojást( csak a fehérjét, vagy esszed a sárgájával), rizst hússal zöldségel, pár gyümölcst..

Ellöször egyél rendesen, tanuljál meg edzeni rendesen, most az ellején, igaz nem tudom mien állapotban vagy, de fölöslegesnek hangzik, pénzkidobásnak mindenfélét betömni magadban. Mikor csinálsz mindent rendesen és érzed az eredményt, egyél többet, aztán gondoljál csak tápkiegészítöre!

2011. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne kezdhetnéd el, ezen az oldalon meg a legtöbb helyen minden hülye ezzel jön, hogy ha nem tudsz megzabálni legalább naponta 600 gramm fehérjét akkor már sz*r vagy meg minek is csinálod.

Holott mikor elkezdtem 65 kilósan én biztos hogy nem vittem be napi 130 gramm fehérjét csak vagy 100-105 gramm körül mégis elkezdtem nőni.

Annyit meg könnyen össze lehet hugyozni.

2011. nov. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amatőr szinten megfelel. Sokan csinálják így, nem csak Te. A tápkieghez meg annyit, hogy akkor vedd meg szerintem, amikor az átmozgatóval végeztél.
2011. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Halkonzerv jó, csirkecomb jó, tojás jó, edzés utáni tápkieg jó, mennyiségek jók - akkor mi bajod? :D
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az hogy mell kellene,meg hal és sovány túró + "öreg " vagyok már elvileg és nem fejlődök szinte semmit azokhoz kepest akik 15-18 evesen kezdik. :)
2011. nov. 4. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
tojás sárgáját mennyit lehet enni egy nap? halkonzervbe lévőolajat megehetem vagy öntsem le? az a lenmagolaj fontos nagyon? köszönöm!
2011. nov. 4. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:

hogy lennél már öreg? ne hülyéskedj! :D 40 évesen is elkezdhetnéd, a többiek véleményét le kell szarni.


Azt mondják hogy aki mellet eszik tömegelésnél, az vagy nagyon hülye, vagy nagyon gazdag.. sovány túró sem kötelező, utolsó étkezésnek jó a husi + zöldség is.

Tojássárgája? Szerintem 2-3 mehet, ha ennél több tojást eszel, akkor a többi legyen csak fehérje. A halkonzervet öntsd le. Lenmagolaj meg fontosnak fontos, de ha nem tudod megfizetni, nem kötelező.. esetleg majd én adagolom virtuálisan :D

2011. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem csüggedek... Virtuális Lenmagolaj jöhet :D
2011. nov. 4. 12:45
 9/9 Fromjezus ***** válasza:

Vegre egy normalis felfogasu ember! Szerintem a 17 eves gilisztabeluek akik bekuldenek 2 vodor jumbot s feszengenek a 60kg-val nah az a gaz!!


Igy kell csinalni ahgy irod!

Zab fillerekbe kerul s a rizs is. Valami olcso proteint kuldjebe szolocukorral edzes utan ezt mindenkepp tartsd be! Jah es elvezd amit csinalsz!!!

Udv a klubban :)

2011. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!