Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy láthatóak...

Mit tegyek, hogy láthatóak legyenek a hasizmaim?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve gyúrok rá, és már érzem hogy felül jönnek a 7-8. kockák, de nem olyan tónusosak. (Sovány vagyok, zsírréteg nem takarja.)

Szoktam csinálni hasülést, hasprést, lábaimat felrakom, egyiket keresztezem a másikon, derékszögben rakom fel mindkettőt, húzom egyiket vagy mindkettőt, meg ráfordulok jobbra meg balra.


2011. nov. 4. 10:02
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
És mennyi gyakorlatot csinálsz - (hasprés napi 200, felülés napi 100, lábemelés napi 100 megvan?)? Milyen koncentrációval? Milyen a táplálkozásod? Anyagcseréd rendben van - szoktál aerob edzést végezni (futás, bicikli pl)?
2011. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Heti 2 aerobik órára járok, ott vannak a változatosabb módszerek, itthon meg még kb. heti 2 alkalommal szoktam 300 hasülést és 100-150 ráfordulást csinálni. Jó időben sokat bicikliztem. Változatosan táplálkozok, nem szedek fehérjeport, de minél több sajtot és csirkehúst eszek.
2011. nov. 4. 11:51
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

A sajt az zsír! Nem jó fehérjeforrás. A csirke mehet. Fontosak a vitaminok is! Ha nem viszel be eleget, pótold vitaminkészítménnyel.


Amúgy genetikailag se biztos, hogy olyanok a hasizmaid kötődései, hogy látszani fog mindegyik.

2011. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:

Ha nincs kocka: Van zsír. Ha nincs zsír: van kocka.


Ebből az egyszerű egyenletből pedig le lehet vonni a megfelelő konzekvenciákat... Diétás étrend, aerob mozgás.


Ha vékony vagy akkor a sorrend: tömegnövelés, aztán diéta. Így könnyebben látszódnak majd a nagyobb tömegű hasizmok. Mert ugye ha nincs tömege akkor eleve marha nehéz előhozni őket.

2011. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 10% a testzsírom, lány vagyok. (Olvastam, hogy a 9-11% közé eső ideális a kocka hashoz.)
2011. nov. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!