Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova kell ütni hogy ne maradjo...

Hova kell ütni hogy ne maradjon maradandó sérülés?

Figyelt kérdés
De úgy hogy legyen hatása, de azért ne olyan hogy baja legyen belőle.... vagy pl szemre? mien erővel?
2011. nov. 4. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen baja tőle... erre odaírod hogy: pl: Szemre?

Üsd gyomron.

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj neharagudj helyesbítek *szem alá :D
2011. nov. 4. 20:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lengőbordára,vagy vesére szeretek ütni nagyobbat, lehajolva horogból,felütésből,jobb kézzel előkészítve ballal.

edzésen szokták mondani a többiek,hogy nagyon fájdalmas,akár 2-3 hétig is eltart és én is látom amikor leülnek tőle és csak ritkán lilul be.

de a balfelütés gyomorra,ha jól viszed be az is leültetős és annak tényleg nem marad nyoma.

2011. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

gyomorszáj csodálkozok hogy senki se írta vagy gyomorral arra céloztatok gyomorszáj legjobb nem kap levegőt egy kis ideig nagyon tud fájni és nem látszik max kicsit piros lesz de azzal lefújt.egyetlen baj viszonylag kis pont és tudni kell, hogy hol van de ha eltalálod nagyon brutál még egy gyenge ütés is jah és ha azt célzod meg ne tiszta

erőből üss ha nem 40 % elég lesz mert viszont ha túl

erősen ütöd abból baj is lehet. amúgy test gyenge pontjait

vital pontoknak hívjak még egy paintba egy képen bejelöltem neked hol van gyomorszáj [link]

2011. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Egy átlag ember sok helyre nem tud ütni amiből nagyon nagy baja lehet csak ha folyamatosan üti rugdossa inkább azt kéne megkérdezned hol maradandó az ütés hatása és akkor jó a pl szemre kiírásod :)
2011. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és képet is! :)

akkor a gyomor a főcélpont, meg a környéke :D

2011. nov. 5. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod hogy látszata maradjon ?
2011. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam verekedni, de hogyha verekednék esetleg, akkor nem akarom hogy maradjon maradandó sérülés is legyen, mert akkor fölis jelenthet...
2011. nov. 7. 19:48
 9/16 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással, ha egyszer ilyen jellegű problémába kerülsz, akkor szét fognak szedni, esetleg megölnek. az ember mióta vigyáz az ellenségére? azóta nem, hogy az ellensége mondjuk szét akarja verni.. ezért akarod megütni, nem azért, hogy ne legyen baja. mivel lövésed sincs a harcról, ha nem tudod elkerülni tenyérrel mássz az arcba, teljes erőből, és tünés. így talán túléled, ha gyorsan futsz. talán.
2011. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kyokushin válasza:
erdekes kerdes vegul is ha peldaul engem meg akarnak verni nem azt nezem h ugy usem meg h ne fajon neki vagy ne legyen nyoma hanem ugy h legyen es fajon i neki hiszen sajat magadat veded nem ot :))
2012. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!