Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esélytelen tömeget növelnem...

Esélytelen tömeget növelnem ha csak edzésnapokon eszek?

Figyelt kérdés

17 vagyok, 185cm,70kg elég vékony alkatú és amatőr szinten edzek itthon,1.5 hónapja, és arra lennék kiváncsi hogy van így eredménye ha csak edzésnapokon eszek.

Meg esetleg valaki tippet tudna adni hogy a napi 4kötelező étkezés közül reggel mit egyek konkrétan meg lefekvés előtt mit?


2011. nov. 4. 21:30
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

igen így elég esélytelennek tűnik,de miért is nem eszel pihenő napon?

tényleg nagy a szegénység Magyarországon de azért ennyire nem hogy pihenő napon ne egyen az ember semmit.

a pihenő nap nagyon fontos a fejlődésben,akkor is normálisan be kell juttatni a tápanyagokat.

tessék ezt olvasd el: [link]

2011. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Heti 4szer edzek azt elfelejtettem mondani osztottan, és lehet ökörséget mondok de az ugy jó ha ezen napokon reggelire zabpehely meg valami tojásfehérje, este meg valamennyi túró? és persze edzés előtt csirkemell meg rizs, csak a mértékekel nem vagyok tisztába a testalkatom miatt
2011. nov. 4. 21:34
 3/14 dirtboy ***** válasza:

reggelre jó a zab jó a tojás,napközben jó a rizs jó a hús,estére jó a túró igen

edzés után nem ártana egy tejsavó vagy legalább egy kevert protein és egy kis dextróz.

2011. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Konkrétan megtudnád mondani hogy mit szoktál csinálni az anyagokból reggelire meg mit a túróból?

Szabad valahogy ízesíteni őket vagy csak turmixoljak egybe 10dkg zabpelyhet meg 2 tojásfehérjét és gurítsam le?

2011. nov. 4. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
tojásfehérjét én nem innék csak úgy nyersen
2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dirtboy ***** válasza:

az ilyen turmix keverésbe én nem tudok segíteni ugyanis nekem más az étrendem,én nem turmixolok.

rizst eszek csirkemellel kb. egész nap, meg zöldségeket hozzá,estére tojást eszek meg 125g túrót,plusz a napi shékek

egy kis protein egy kis dextróz edzés után ilyen a kajám

2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:
jaja jól írták, meg ne próbáld nyersen inni a tojást
2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, megpróbálok mindennap igy enni csakhát nem pénztárcakímélő se a csirkemell se a túró de valahonnét teremtek pénzt, mert 1kg csirkemell 1.200Ft akkor ha kétszer eszek naponta azt 1hét alatt elfogyik:(
2011. nov. 4. 21:46
 9/14 dirtboy ***** válasza:

1200ért jó is,nálunk 1300


de nem muszáj csirkemell

egyél halat is meg csirkecombot,malacon kívül szinte minden jó

itt egy pár infó hogy jobban képben légy: [link]


itt meg egy táblázat nézz szét miben mennyi protein van még amire van keret: [link]

2011. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyugi van aki 2 nap alatt betermeli :D amúgy meg költségátcsoportosítás az egész. például ha 2x nem eszel girostálat, akkor az 2x650ft megtakarítás. abból meg pont kijön az 1 kiló csirkemell. És csak annyit tettél, h 2-vel kevesebb gyrost ettél. de sokmindennel el lehet ezt játszani. mennyi 1 doboz cigi?? 500? ha leszoksz arról a szarról, 3 doboz cigi árából kijön az 1 kg csirke. ha nem dohányzol,meg nem eszel gyrost elnézést kérek, ezek csak hasraütésszerű példák voltak :D
2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!